Biały projektor wyświetlający kolorowe światło na ciemnej ścianie.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Alternatywa dla TV w sam raz na EURO 2024. Niedroga opcja dająca nawet 80 cali

2 minuty czytania
Komentarze

Sportowe emocje w pełni, a nikt nie powiedział, że trzeba ich doświadczać w domowym zaciszu. Zawsze można skorzystać z alternatywy dla TV, czyli projektora, który sprawi, że poczujemy się niemal tak, jakbyśmy siedzieli na piłkarskim stadionie. Za niewielkie pieniądze można bowiem mieć projektor, który pozwoli nam na uzyskanie obrazu o przekątnej aż 80 cali i to w jakości Full HD.

Projektor Philips NeoPix 230 SMART

Projektor Philips NeoPix 230 SMART biały na stronie internetowej Komputronik, z widocznymi specyfikacjami technicznymi po prawej stronie.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Projektory do domu to ten rodzaj urządzeń, które można wykorzystywać na różne sposoby. Dla niektórych może być to sposób na to, by doświadczać filmowych wrażeń niemal w kinowym stylu na dużym ekranie. Niektórzy wolą jednak na dużym ekranie oglądać zmagania sportowców, a tutaj pomocny może okazać się właśnie projektor Philip NeoPix 230 SMART.

Wideo pokazujące możliwości urządzenia.

To, co wyróżnia ten sprzęt spośród innych projektorów domowych to możliwość zamontowania go swobodnie na suficie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzenie stało także swobodnie na stole czy towarzyszyło nam w ogrodzie. Mamy tutaj rozdzielczość natywną Full HD i możliwość wyświetlania obrazu w rozdzielczości 80 cali.

Projektor sufitowy w białej obudowie.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Jasność 250 ANSI lumenów oraz kontrast 3000:1 sprawiają, że przyda się nam lepsze zaciemnienie, ale nawet w ciągu dnia obraz powinien być wyraźny i przede wszystkim ostry. Sprzęt wyposażony jest bowiem w funkcję auto focus, czyli automatycznego dopasowywania ostrości obrazu. Obraz możemy rzutować na niemal każdą powierzchnię.

Na pokładzie znajdziemy już preinstalowane aplikacje streamingowe, ale można też skorzystać z Wi-Fi, Bluetooth czy podłączyć zewnętrzny sprzęt przez HDMI. Dzięki temu będziemy mogli oglądać na dużym ekranie to, co tylko sobie wymarzymy. Projektor Philips NeoPix 230 SMART to kompaktowy i całkiem mocny sprzęt, który pozwoli nam przeżywać sportowe i filmowe emocje zupełnie inaczej, niż dotychczas.

Specyfikacja techniczna

Mini projektor Philips NeoPix w kolorze białym, widok z przodu na porty i przyciski.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu
TechnologiaLED
Rozdzielczość1980 × 1080 pikseli
ANSI lumen250
Głośniki2 × 5 W
Złącza1 x audio out (Mini Jack), 1 x HDMI, 1 x USB
Wymiary239 × 141 × 188 mm
Waga2,5 kg
Specyfikacja projektora Philips NeoPix 230 SMART.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Philips / YouTube / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw