Czarny telewizor ze kolorowym ekranem na podstawce
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

42-calowy telewizor OLED taniej aż o 1000 złotych. To świetna okazja na EURO 2024

2 minuty czytania
Komentarze

Trwające EURO 2024 stanowi świetny pretekst do tego, aby sprawić sobie nowy telewizor. W końcu futbol w najlepszym wydaniu warto oglądać na najlepszych sprzętach. Jednakże, aby nie przepłacać, należy podejść do zakupów z głową i odpowiednią dozą rozsądku.

42-calowy OLED w świetnej promocji na EURO 2024

Komputronik, zrzut ekranu
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Tegoroczne Mistrzostwa Europy zakończą się w połowie lipca, jednak jeśli planujecie kupić telewizor właśnie na EURO 2024 dobrze, aby posłużył wam znacznie dłużej. W związku z tym warto zwrócić uwagę na promocję przygotowaną przez internetowy sklep Komputronik. Tam w sekcji przecenionych telewizorów znajdziecie 42-calowy OLED od marki LG.

W najbliższym czasie polecaną propozycję od południowokoreańskiej firmy dorwiecie aż o 1000 złotych taniej. Zaznaczmy, że ten OLED charakteryzuje się rozdzielczością 3840 x 2160 (4K Ultra HD) oraz technologią OLED evo, która gwarantuje wybitny kontrast i intensywne kolory. Do tego dorzućmy jeszcze wysoką żywotność samego ekranu, a w rezultacie otrzymamy propozycję niemalże idealną na EURO 2024.

Omawiany właśnie model jest również polecany przez jego użytkowników. Poniżej znajdziecie kilka przykładowych opinii wystawionych przez zadowolonych klientów, którzy dokonali zakupu w internetowym sklepie Komputronik.

W sumie to nie ma żadnych problemów z tym TV. Ma sporo ustawień, aplikacji, kolory bajka a do tego cena w porządku w sklepie internetowym. Zdecydowanie polecam zakup

Opinia klienta Komputronik (pisownia oryginalna)

Telewizor zrobił od początku świetne wrażenie – kolory, wykończenie, funkcje. Zdecydowanie warto kupić.

Opinia klienta Komputronik (pisownia oryginalna)

Trwają mistrzowskie promocje na telewizory w Komputronik

Komputronik, zrzut ekranu
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Powyższa propozycja nie jest jedyną przygotowaną przez internetowy sklep Komputronik. W zakładce z promocjami „Mistrz promki na telewizory” znajdziecie wiele innych modeli przecenionych z okazji trwającego właśnie EURO 2024. W związku z tym, jeśli chcielibyście sprawić sobie nowy telewizor w atrakcyjnej cenie – warto bliżej zapoznać się z ofertą, którą podlinkujemy poniżej.

Przeczytałeś wszystko? To wspaniale! Dziękujemy! Teraz prosimy cię o poświęcenie jeszcze 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ badamy metody, jakimi Polacy walczą z upalną pogodą.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: LG / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw