Logo Zen, karty płatnicze MasterCard i ekran aplikacji mobilnej z saldem w euro, funtach i złotych.
LINKI AFILIACYJNE

Wielkie oszczędności z kartą ZEN. Kupuj taniej w aplikacji

2 minuty czytania
Komentarze

ZEN to nowoczesna platforma finansowa, która oferuje użytkownikom wiele korzyści, w tym natychmiastowy cashback za zakupy, ochronę zakupów oraz atrakcyjne zniżki u partnerów. Dzięki temu korzystanie z aplikacji staje się nie tylko wygodne, ale również daje dodatkowe opcje na oszczędzanie.

Natychmiastowy cashback Sportano

Dwa białe karty płatnicze ZEN, jedna z napisem "John Smith" i logo Mastercard, druga z napisem "Peaceful shopping. Mindful money." oraz logo zen.
Fot. ZEN / materiały prasowe

Fintech ZEN został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy chcą zarządzać swoimi finansami w sposób prosty, wygodny i bezpieczny. Platforma oferuje szereg usług, które ułatwiają codzienne życie, w tym natychmiastowy cashbacki rabaty u wybranych partnerów. Cashback to forma zwrotu części wydanych pieniędzy, która trafia bezpośrednio na konto użytkownika po dokonaniu transakcji. Dzięki temu, płacąc kartą ZEN, można oszczędzać pieniądze przy każdym zakupie.

Zbliżający się weekend przynosi wyjątkową okazję dla wszystkich miłośników sportu i zakupów. Dzięki współpracy z aplikacją ZEN możesz skorzystać ze zniżek i natychmiastowego cashbacku 10% podczas zakupów w Sportano. Warto wykorzystać także kod promocyjny ZEN10 i zyskać dodatkowe 10% rabatu na produkty z kategorii: bieganie i sport style.

Oferta jest jednak ograniczona czasowo i ważna tylko do niedzieli, 16 czerwca 2024 roku, do północy.

Jak działa cashback z kartą ZEN?

Proces uzyskiwania cashbacku jest prosty i szybki. Oto co należy zrobić krok po kroku:

  1. Zakupy u partnerów: Aby skorzystać z cashbacku, należy dokonywać zakupów u partnerów współpracujących z ZEN, takich jak Sportano.
  2. Płatność kartą: Płatności należy dokonać przy użyciu karty ZEN, co automatycznie kwalifikuje transakcję do uzyskania cashbacku.
  3. Aplikacja: Po dokonaniu zakupu, użytkownik powinien otworzyć aplikację i przejść do sekcji „Zenefity”, a następnie „Cashback&Deals”, aby wybrać odpowiednią ofertę cashback.
  4. Natychmiastowy zwrot: Po zatwierdzeniu transakcji, zwrot gotówki pojawi się na koncie w ciągu 15 minut.
Ekran wyboru metody płatności z opcjami takimi jak karta, Apple Pay, Google Pay i inne; po prawej stronie widoczna karta płatnicza i podsumowanie zamówienia.
Fot. ZEN / materiały prasowe

ZEN to nie tylko cashback. Platforma oferuje również wiele innych korzyści, takie jak ochrona zakupów czy konto wielowalutowe. W temacie bezpieczeństwa transakcji, jeśli korzystasz z aplikacji bankowych, radzimy włączyć lokalizację telefonu, aby łatwo go namierzyć w przypadku kradzieży.

Źródło: ZEN, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: ZEN / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw