Tył smartfona Xiaomi 13T Pro trzymany w rękach. W tle drewno
LINKI AFILIACYJNE

Wycieka specyfikacja Redmi K70 Ultra. Smartfon może być bazą dla Xiaomi 14T Pro

2 minuty czytania
Komentarze

Redmi K70 Ultra to smartfon, który może mieć wiele wspólnego z urządzeniami serii Xiaomi 14T Pro. Niedawny przeciek sugeruje, że nadchodzące urządzenia mogą zamieszać na rynku.

Baner reklamowy z napisem "Wygraj jeden z potężnych komputerów od ZMASLO i TechLiptona", logo No Fluff Jobs, przycisk z napisem "peceteria.pl" oraz zdjęcia dwóch mężczyzn.

Redmi K70 Ultra zapowiada się interesująco

Seria smartfonów Redmi w kolorach czarnym, białym i zielonym, widok z przodu i z tyłu.
Redmi K70 Pro, smartfon z serii K70, który został już zaprezentowany. Fot. Redmi / materiały prasowe

Jak podaje GSMArena Redmi K70 Ultra ma być wyposażony w ekran „1,5K” z częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz. Nowy model ma się wyróżnić także imponującym ogniwem o pojemności 5500 mAh. Za szybkie uzupełnienie energii zadba 120-watowa ładowarka. Sprawne działanie urządzenia powinien zapewnić czip MediaTek Dimensity 9300+.

Konstrukcja ma wykorzystać metalową ramkę i szkło hartowane. Obudowa powinna cechować się certyfikatem wodoszczelności na poziomie IP68. Niewiele wiadomo o aparatach, natomiast średniopółkowe urządzenia Xiaomi to telefony z dobrym aparatem.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Czy tak będzie wyglądał Xiaomi 14T Pro?

Zeszłoroczny Xiaomi 13T Pro. Fot. Krzysztof Wilamowski/Android.com.pl

Redmi K70 Ultra może być bazą dla Xiaomi 14T Pro z kilku istotnych powodów. Strategia Xiaomi często obejmuje wykorzystanie podobnych specyfikacji w różnych modelach, co pozwala na lepsze zarządzanie kosztami produkcji.

Baner reklamowy z napisem "Wygraj jeden z potężnych komputerów od ZMASLO i TechLiptona." Widoczne logo "No Fluff Jobs" oraz dwóch mężczyzn. Link do strony: peceteria.pl. Notka prawna na dole po prawej stronie.
Wyspa aparatów w smartfonie Xiaomi 13T Pro
Zeszłoroczny Xiaomi 13T Pro. Fot. Krzysztof Wilamowski/Android.com.pl

Testowany przeze mnie Xiaomi 13T Pro bazował na Redmi K60 Ultra. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Xiaomi 12T Pro i Redmi K50 Ultra. Nic nie wskazuje na to, aby cykl wydawniczy Xiaomi serii T Pro miał się zmienić. Opisywany Redmi K70 Ultra prawdopodobnie trafi tylko na chiński rynek. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Dotarłeś do końca? Doskonale! Szczególnie że pogoda daje nam się mocno we znaki. Poświęcisz jeszcze 10 sekund na udział w naszej ankiecie? Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, bo pozwoli nam poznać twoje sposoby radzenia sobie z upałami.

Źródło: GSMArena, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw