ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
objazdowa domówka t-mobile

Objazdowa domówka T-Mobile – magentowy operator rozpoczyna podróż po Polsce

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Objazdowa domówka T-Mobile startuje już dziś. Magentowy operator ogłosił akcję, w ramach której rozpoczyna podróż po Polsce magentowym domem na kółkach. Na odwiedzających mobilne stoisko T-Mobile będą czekały atrakcje i rabaty.

Objazdowa domówka T-Mobile – w jakich miastach się pojawi?

Magentowy operator w swoich mobilnych punktach stylizowanych na domowe wnętrza chce zapewnić gościom liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, pokazy gotowania, darmową lemoniadę i kawę. T-Mobile będzie również proponował swoją ofertę Magenta Dom w obniżonych cenach.

Gdzie dokładnie zawita objazdowa domówka T-Mobile? Poniżej dokładna rozpiska z datami i lokalizacjami.

  • Olsztyn 6-7.08.2022 (Plaża Miejska)
    • O godz. 20:30 w sobotę (06.08) odbędzie się pokaz filmu Vicky Christina Barcelona w ramach kina letniego
  • Elbąg 13-14.08.2022 (Bulwar Zygmunta Augusta, obok fontanny)
  • Bielsko-Biała 20-21.08.2022 (przy Muzeum Historycznym)
  • Rzeszów 27-28.08.2022 (przed wejściem do Galerii Rzeszów)

Objazdowa domówka T-Mobile została zainicjowana przy okazji wprowadzenia przez operatora oferty Magenta Dom. Niezwykła oferta zasługuje na niezwykłą oprawę i promocję, dlatego zdecydowaliśmy się na realizację projektu, jakiego nie podjął się dotąd żaden operator. […] Za pomocą naszej unikalnej, mobilnej przestrzeni, chcemy w niesztampowy sposób opowiedzieć o możliwościach tej oferty oraz przypomnieć, jak wiele frajdy może przynieść wspólna zabawa w domu – mówi Paulina Rekosz, dyrektorka Departamentu Zarządzania Marką i Customer Experience w T-Mobile Polska.

Na czym dokładnie polega promocyjna oferta, którą T-Mobile zaproponuje mieszkańcom Olsztyna, Elbląga, Bielska-Białej i Rzeszowa? Do wyboru są dwie opcje, jedna z internetem i telewizją, a druga z internetem, telewizją i abonamentem komórkowym.

  • Światłowód do 300 Mb/s + 130 kanałów TV – przez pierwsze 6 miesięcy T-Mobile obniży miesięczną opłatę z 70 do 59 zł
  • Światłowód do 300 Mb/s + 130 kanałów TV + abonament komórkowy bez limitu danych, do 30 Mb/s – 95 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy, poza tym osobom ze wspomnianych czterech miast T-Mobile zwiększy prędkość światłowodu do 600 Mb/s

Magentowy operator zaznacza, że w przypadku domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych w miejscach o podwyższonych kosztach przyłączenia do sieci, koszt abonamentu będzie wyższy o 20 zł miesięcznie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy