ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Lodówki Samsung SBS

Wysokie temperatury nie są straszne nowym lodówkom Samsung

Autor: Filip Górka Kategoria: Technologia

Nowe lodówki Samsung SBS oferują szybki i łatwy dostęp do schłodzonej przefiltrowanej wody. Dzięki nowoczesnym technologiom urządzenie utrzymują stałą temperaturę głównej strefy nawet w gorące dni. Korzystając z promocji, można otrzymać darmowe filtry.

Lodówki Samsung SBS mają poradzić sobie z każdą temperaturą

Jak radzić sobie z bardzo wysokimi temperaturami? Przede wszystkim dużo pić wody, a najlepiej lekko schłodzonej. Popularna firma produkująca sprzęt elektryczny, znalazła rozwiązanie na taki problem. Nowe lodówki Samsung SBS (side-by-side) pozwalają utrzymywać stałą i optymalną temperaturę wewnątrz głównej komory lodówki. Na drzwiach urządzenia możemy umieścić produkty, po które najczęściej sięgamy. Przez co główna komora, która przetrzymuje np. mięso albo przygotowane wcześniej sałatki, nie jest wystawiona na wyższą temperaturę pomieszczenia. Jest to przydatne zwłaszcza podczas lata, kiedy sięgając do lodówki, wystawiamy jej wnętrze na wysokie temperatury.

Ponadto dzięki zastosowaniu strefy napojów Beverage Center, otrzymujemy szybki dostęp do przefiltrowanej i schłodzonej wody (również smakowej). Co więcej, pojemnik na wodę jest automatycznie uzupełniany. Za filtrowanie odpowiada urządzenie Samsung HAFEX, co pozwoli zadbać o środowisko naturalne, rezygnując z kupowania plastikowych butelek.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Za produkcję kostek lodu odpowiada Dual Auto Ice Maker. Do wyboru otrzymujemy dwa rodzaje lodu: zwykły oraz Ice Bites, które mają szybciej schładzać napój. Jak zapewnia producent, kostkarka dziennie jest w stanie wyprodukować aż 2,3 kg lodu, a przechowywać nawet do 3,8 kg.

Na koniec wypada wspomnieć od dwóch innych zastosowaniach: Cool Select+ (5w1) oraz Twin Cooling Plus. Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy przekształcić część lodówki w np. chłodziarkę. Niezależnie od potrzeb, producent zapewnia, że urządzenie jest dobrze uszczelnione. Z kolei Twin Cooling Plus oferuje dwa niezależne obiegi powietrza wewnątrz lodówki. Pozwala to optymalizować temperaturę oraz wilgotność urządzenia. Nie mieszają się również zapachy produktów.

Dzięki trwającej promocji, przy zakupie lodówki można otrzymać w prezencie dwa filtry do wody. Promocja trwa od 08.06 do 31.10.2022 roku albo do wyczerpania puli nagród. Na stronie regulaminu znajdziecie szczegóły, a także spis modeli biorących udział w promocji.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy