ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowe doładowanie w T-Mobile i Heyah – co zrobić, by dostać 20 zł?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Magentowy operator wprowadził bonus w postaci bezpłatnych 20 zł przypisywanych do konta. Darmowe doładowanie w T-Mobile lub Heyah mogą otrzymać osoby, które spełnią pewien warunek. Chodzi o cykliczne doładowania.

Darmowe doładowanie w T-Mobile i Heyah – co zrobić, żeby je otrzymać?

darmowe doładowanie w t-mobile

Magentowy operator chce przekonać klientów do cyklicznych doładowań, oferując bonusowe 20 zł. Żeby je otrzymać, należy wejść na stronę z doładowaniami T-Mobile lub doładowaniami Heyah (w zależności od tego, w której sieci mamy numer) i ustawić doładowanie cykliczne za 40 zł miesięcznie lub więcej.

Po wpłynięciu zasilenia użytkownik dostanie dodatkowe 20 zł przypisane do stanu konta. Promocja trwa od dzisiaj aż do 30 września. Lepiej się jednak pośpieszyć, ponieważ liczba promocyjnych zasileń kwotą 20 zł jest ograniczona i wynosi 1000. Organizatorem promocji jest Blue Media S.A.

darmowe doładowanie w heyah

Usługi z wygodnymi, cyklicznymi formami płatności cieszą się dużą popularnością m.in. za sprawą platform streamingowych. Klienci T-Mobile i Heyah na kartę zyskają teraz dodatkowy powód, by ją uruchomić – przekonuje magentowy operator. Dodatkowe 20 zł można przeznaczyć na dowolny cel.

Z danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej wynika, że T-Mobile jest jedynym dużym operatorem na plusie, jeśli chodzi o przenoszenie numerów. Orange, Play i Plus w II kwartale tego roku stracili więcej klientów, niż zyskali nowych. Łącznie klienci polskich operatorów przenieśli w ubiegłym kwartale ponad 300 tysięcy numerów. Szczegóły w podlinkowanym tekście.

Miesiąc temu T-Mobile wprowadził rejestrację kart SIM w aplikacji. Dzięki niej proces rejestrowania numeru ma być łatwiejszy. W przyszłości z tej funkcjonalności mają skorzystać również klienci Heyah, póki co nie mają jednak tej możliwości. Przy pierwszej rejestracji musimy potwierdzić naszą tożsamość, wykorzystując MojeID. Można to zrobić poprzez bankowość internetową. Trzeba mieć konto w jednym z następujących banków: PKO BP, Inteligo, ING, Pekao, Grupa BPS, Banki Spółdzielcze SGB, mBank, GetIn Bank, BOŚ Bank, BNP Paribas, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Credit Agricole, Santander Bank Polska.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy