ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Smartfony na Orlenie – w sklepie koncernu pojawiły się modele 6 producentów

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Przeglądając stronę programu lojalnościowego Vitay można zauważyć, że pojawiły się smartfony na Orlenie. Niekoniecznie fizycznie na stacjach paliw, jednak koncern zaczął oferować telefony w swoim sklepie internetowym. Ceny urządzeń nie powalają, choć oferta Orlenu ma pewną istotną zaletę.

Smartfony na Orlenie – modele jakich marek są dostępne?

smartfony na orlenie - oferta
źródło: vitay.pl

Na stronie sklepu Orlen Vitay pojawiły się smartfony. Według informacji zawartych w ramach witryny można wybierać spośród 162 urządzeń. To jednak trochę mylące, ponieważ część z nich stanowią klasyczne telefony komórkowe, a jeśli chodzi o smartfony, to często występuje kilka ofert tego samego modelu (różne warianty pamięciowe i kolorystyczne).

Orlen oferuje smartfony i telefony następujących marek: Apple, Xiaomi, Samsung, TCL, Alcatel, myPhone. Kluczowe dla wielu będą ceny smartfonów z internetowego sklepu Vitay. Te nie są jednak ani specjalnie atrakcyjne, ani odrzucające. Często są po prostu bardzo zbliżone do tych, które ma konkurencja. Niektóre telefony w sklepie Vitay kupimy nieco taniej, niż w innych punktach sprzedaży, czasem jednak wybierając ofertę Orlenu, przepłacimy. Poniżej kilka sprawdzonych przez nas przykładów.

SmartfonCena OrlenuNajlepsza cena sklepu z elektroniką
Xiaomi Redmi 9A 32 GB489 zł499 zł
Xiaomi Redmi 10 128 GB899 zł899 zł
Samsung Galaxy A13 64 GB849 zł799 zł
Samsung Galaxy A33 5G 128 GB1699 zł1749 zł
iPhone SE 2020 128 GB (PRODUCT)RED2459 zł2159 zł

Smartfony na Orlenie mogą być atrakcyjną propozycją dla tych, którzy myślą o zmianie telefonu i jednocześnie naprawdę dużo jeżdżą samochodem. Za tankowanie paliwa na Orlenie można otrzymywać punkty lojalnościowe, które można wykorzystać do obniżenia ceny produktów ze sklepu internetowego Vitay. Jeśli komuś udało się uzbierać kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy punktów, może nawet kupić telefon tylko za punkty.

W sklepie Vitay są też telewizory i akcesoria do nich, inteligentne zegarki, sprzęt audio, komputery i tablety oraz urządzenia biurowe. Można za nie płacić zarówno pieniędzmi, jak i punktami Vitay.

Sprawdź najnowsze wpisy