ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Lenovo Legion Pad 8-cali

Zakup laptop Lenovo i otrzymaj 300 zł zwrotu w ramach wyprawki szkolnej

Autor: Filip Górka Kategoria: Technologia

Dzięki promocji „Back to school” przy zakupie wybranych laptopów m.in. Lenovo Legion i serii IdeaPad można otrzymać 300 zł zwrotu na kartę bankomatową. Oferta trwa do końca września.

Kup laptopa Lenovo i otrzymaj wyprawkę na nowy rok nauki

Promocja „Back to school” od Lenovo pozwala otrzymać 300 zł na kartę bankomatową przy zakupie wielu komputerów objętych promocją. Laptopy w ramach promocji można kupić w sklepach stacjonarnych, a także online u partnerów firmy Lenovo: x-kom, Media Markt, Komputronik, Neonet, Media Expert, Sferis, Delkom, Morele i EURO RTV AGD. Promocja trwa od 01.08.2022 do 30.09.2022.

Kupując urządzenie z serii Lenovo Legion oprócz zwrotu 300 zł, do dyspozycji otrzymuje się sprzęt pozwalający czerpać przyjemność z wydajnej rozrywki w grach. Wszystko za sprawą laptopów wyposażonych w najwydajniejsze procesory, mocne karty graficzne z serii RTX 30, a także zaawansowany układ chłodzenia Coldfront 3.0. Wysoka rozdzielczość i odświeżanie ekranu jest gwarancją przyjemnej zabawy w grach. Ponadto grafiki z serii RTX 30 są objęte pakietem Premium Care, zapewniający m.in. wysoko wykwalifikowanego technika dostępnego przez infolinie, czat oraz e-mail. Całość dopełnia wygodne umiejscowienie kluczowych portów z tyłu laptopa.

W ramach promocji dostępne są również laptopy Lenovo IdeaPad3, czyli lekkie i wydaje urządzenia, które doskonale sprawdzą się do codziennych aktywności. Co więcej, także laptopy z serii IdeaPad Gaming 3 zaliczają się do promocji. Gaming 3 oferuje równie komfortowe użytkowanie, wzbogacone o wydajność pozwalającą się cieszyć graniem, także e-sportowym doświadczeniem.

Z promocji mogą skorzystać pełnoletni uczniowie, studenci, rodzice/opiekunowie prawni niepełnoletnich i uczących się dzieci, którzy kupią laptopa Lenovo objętego promocją w terminie 01.08-30.09-2022 r. i w ciągu 14 dni od zakupu wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie, gdzie znajduje się więcej szczegółów, regulamin promocji oraz lista laptopów biorących udział w akcji.

Sprawdź najnowsze wpisy