ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost Fresh

InPost Fresh się rozwija – zakupy zamówimy i odbierzemy teraz w kolejnych miastach

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Technologia

Usługa InPost Fresh do tej pory dostępna była w trzech miastach: Warszawie, Krakowie oraz Łodzi. Jednak przyszła pora na rozszerzenie działalności o kolejne cztery miejscowości, a konkretniej o Katowice, Sosnowiec, Czeladź oraz Mysłowice. Od teraz mieszkańcy tych miast mogą zamawiać zakupy za pośrednictwem aplikacji InPost Fresh.

InPost Fresh – kolejne miasta dołączają do programu

Aplikacja InPost Fresh pozwala na zamawianie produktów z dostawą do domu, a na ten moment dostępnych jest ponad 11 000 produktów z oferty sieci Carrefour oraz ponad 9800 z sieci Makro (Warszawa oraz Łódź). Można zamawiać nie tylko produkty typowo spożywcze, ale także artykuły dla zwierząt czy środki czystości. Minimalna kwota zamówienia przy takich zakupach to 100 zł, a wtedy klienci Carrefour mogą skorzystać z darmowej dostawy zakupów. Zrobione w aplikacji zakupy dostarczane są przez kurierów InPost od poniedziałku do soboty specjalnym transportem, gdzie produkty przechowywane są w odpowiedniej temperaturze.

Usługa InPost Fresh, cieszy się olbrzymią popularnością w trzech największych miastach w Polsce w których dotychczas jest dostępna.. Aplikacja InPost Fresh pozwala łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu wykonać codzienne zakupy, które już następnego dnia dostarczy kurier InPost dedykowanym transportem w kontrolowanej temperaturze. Do skorzystania z usługi potrzebna jest tylko nasza aplikacja. Żyjemy coraz szybciej, a przy tym chcemy spędzać jak  najwięcej czasu z najbliższymi, dlatego dla wielu naszych klientów możliwość zrobienia codziennych zakupów w kilkadziesiąt sekund, tylko za  pomocą aplikacji jest bezcenna. Pozwala ona zaoszczędzić czas na dojazdach do sklepów, samych zakupach oraz kolejkach przy kasach. Nie jest więc dla  nas  zaskoczeniem, że klienci z kolejnych miast także chcą mieć możliwość korzystania z tej wyjątkowo wygodnej formy zakupów. Dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie jej zasięgu o kolejne miasta. Choć Carrefour jest dla InPost Fresh drugim partnerem, to teraz oferuje swoje produkty w największej liczbie miast. Co ważne format ten jest otwarty także dla na innych firm z którymi cały czas rozmawiamy.

Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPostu.

Rozszerzenie usługi InPost Fresh dla klientów Carrefour w kolejnych miastach jeszcze bardziej przybliża nas do realizacji ambitnego celu potrojenia wskaźnika GMV, jaki Grupa Carrefour postawiła sobie w obszarze działalności e-commerce – zgodnie z założeniem wskaźnik ten w 2026 roku ma wynieść 10 mld euro. Partnerstwo z InPost w zakresie m-commerce pozwala nam nie tylko znacząco zwiększyć zasięg naszej oferty zakupów spożywczych przez Internet, ale także znacząco przyspieszy czas ich realizacji oraz dostawy do klienta finalnego.

Marek Garus, Dyrektor ds. operacji i rozwoju e-commerce w  Carrefour Polska.

Źródło: InPost informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy