ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Konto Plus w Media Expert niczym Allegro Smart – darmowe dostawy i dodatkowe rabaty

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Media Expert ogłosił nowość w swojej ofercie – Konto Plus. Osoby, które je aktywują, mogą liczyć na darmową lub tańszą dostawę zamówionego sprzętu (w zależności od wybranej opcji), dłuższy czas na zwrot zakupionych urządzeń oraz dodatkowe rabaty. Za wspomniane konto trzeba jednak zapłacić, więc to propozycja dla tych, którzy często robią zakupy w sklepie internetowym znanego elektromarketu.

Konto Plus w Media Expert – zasady, koszty

Konto Plus przypomina program Allegro Smart – opłacamy subskrypcję, dzięki której nie płacimy później za dostawę niektórych zakupów i zyskujemy dostęp do dodatkowych rabatów. Co dokładnie przygotowała sieć elektromarketów dla osób, które zdecydują się na płatne konto? Lista korzyści poniżej.

  • Darmowa dostawa w przypadku zamówień o wartości min. 40 zł
  • Tańsza o 50% dostawa na następny dzień dla zamówień o wartości min. 40 zł
  • Tańsza o 50% dostawa w tym samym dniu dla zamówień o wartości min. 40 zł
  • 50% zniżki na wybrane usługi (np. podłączenie zestawu pralki i suszarki)
  • Dodatkowe obniżki na produkty oznaczone znakiem Z kontem Plus
  • Czas na zwrot produktów wydłużony z 14 do 100 dni

Po zalogowaniu na konto klienta, w którym zostało aktywowane Konto Plus, wszystkie rabaty i korzyści powinny naliczać się automatycznie podczas zakupów. Ile trzeba za to zapłacić? Wykupienie Konta Plus na 6 miesięcy kosztuje 39,99 zł, a na 12 miesięcy 59,99 zł. Obecnie obowiązuje promocyjna cena 39,99 zł za roczny dostęp.

Konto raczej nie opłaci się osobom, które sporadycznie kupują sprzęt RTV, AGD oraz drobną elektronikę i z reguły kupują w bardzo różnych sklepach, w zależności od tego, gdzie akurat jest promocja lub występuje dostępność innego wariantu produktu (np. kolorystycznego). Jeśli ktoś jednak często decyduje się na zakupy w sklepie internetowym mediaexpert.pl, to Konto Plus może być korzystne. Szczególnie jeśli dana osoba wybiera dodatkowe usługi, takie jak podłączenie sprzętu w domu.

Szczegółowe zasady związane z Kontem Plus opisane są w regulaminie usług.

źródło: mediaexpert.pl

    Sprawdź najnowsze wpisy