ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
lot balonem

FREE NOW proponuje lot balonem nad Warszawą rezerwowany przez aplikację

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Marka FREE NOW zaprezentowała nowość w swojej ofercie – to lot balonem nad Warszawą. Podobnie jak w przypadku innych usług spod szyldu FREE NOW, tak i tę można zarezerwować z poziomu aplikacji mobilnej. Co ciekawe, lot jest bezpłatny.

Lot balonem nad Warszawą z FREE NOW

Aplikacja FREE NOW jest kojarzona głównie z zamawianiem przejazdów taksówkami i hulajnogami. Tym razem dostępna jest jednak nowość. Z poziomu aplikacji można zamówić lot balonem nad Warszawą. Lot będzie można odbyć w dniach 21-23 lipca, w godzinach wieczornych. Balon wzniesie się na wysokość 60 metrów nad ziemią, co pozwoli podziwiać zachód słońca i panoramę miasta.

Lot balonem można zarezerwować poprzez aplikację FREE NOW, wybierając preferowaną datę i godzinę lotu. Szczegóły dotyczące kursu i lokalizacji strefy będą wysyłane drogą mailową. Wiadomo, że balon będzie startował z terenu Błoni Stadionu Narodowego. Za lot nie trzeba nic płacić, jednak liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku wolnych miejsc latający balon będzie można obserwować m.in. z Bulwarów Wiślanych. FREE NOW zaznacza, że lot jest zależny od warunków pogodowych.

FREE NOW to teraz prawdziwa superaplikacja mobilności miejskiej, która integruje dostępne w mieście opcje transportu różnych zewnętrznych operatorów, bez potrzeby dodawania kolejnych pojazdów na ulice. Już teraz w 170 miastach Europy oprócz przejazdów z kierowcą oferujemy wszelkie opcje mikromobilności i carsharing – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce. Jak dodaje, udostępniany darmowy lot balonem ma być wyrazem starań, by mieszkańcy spostrzegli, jak wiele opcji transportu jest dostępnych w mieście. Przy okazji chcemy zapewnić naszym użytkownikom nietypową atrakcję, dzięki której mają możliwość podziwiania piękna Warszawy z lotu… FREE NOW – mówi Krzysztof Urban.

Nietypowa atrakcja, która zawita wkrótce do Warszawy, była już oferowana w innych miastach Europy. Balon FREE NOW zawitał do Mediolanu i Dublina. Do końca bieżącego roku atrakcja ma się pojawić również w Madrycie, Paryżu, Londynie, Hamburgu, a także Lizbonie.

źródło: informacja prasowa

    Sprawdź najnowsze wpisy