ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Paczkomaty Strefa Ułatwionego Dostępu dla osób niewysokich

Wakacyjna loteria InPost – odbierz paczkę i otrzymaj bilety na mecz reprezentacji

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Dziś wystartowała wakacyjna loteria InPost. Do wygrania są bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba wyjąć przesyłkę z paczkomatu – wiele osób i tak robi to regularnie, np. odbierając zamówienia ze sklepów internetowych. Warto więc przy okazji spróbować szczęścia.

Wakacyjna loteria InPost – zasady, nagrody

Loteria InPost trwa od 13 lipca do 24 sierpnia tego roku. Do wygrania jest 400 darmowych biletów na mecz Polska – Holadnia w piłce nożnej, a konkretnie 200 podwójnych wejściówek. Do tego dochodzi 10 wejściówek VIP. Umożliwiają one zobaczenie z bliska treningu polskich piłkarzy na stadionie narodowym w Warszawie.

W związku z ogłoszeniem naszego partnerstwa strategicznego
Reprezentacji Polski w piłce nożnej zapowiadaliśmy, że dostarczymy
naszym klientom sporą dawkę sportowych emocji. Oto one. Już dziś
oddajemy w ich ręce aż 400 darmowych biletów na przedostatni wielki
sprawdzian formy naszej reprezentacji przed rozpoczęciem Mistrzostw
Świata w Katarze. Aby je wygrać, wystarczy wykazać się celnością
strzelca w naszej aplikacji
– mówi Anna Heimberger, Dyrektor marketingu InPost Polska.

Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba odebrać przesyłkę z paczkomatu, koniecznie wykorzystując do tego aplikację mobilną InPost. Następnie należy wypełnić krótki formularz. Kolejnym krokiem jest najprawdopodobniej zagranie w prostą grę mobilną. W komunikacie InPostu czytamy o obraniu odpowiedniej taktyki uderzenia i trafieniu piłką do bramki. Każdy zdobyty gol daje możliwość wygranej.

Mecz Polska – Holandia zostanie rozegrany 22 września tego roku w ramach Ligi Narodów. Loteria ogłoszona przez InPost ma związek z tym, że firma została niedawno sponsorem reprezentacji Polski. Zawarta umowa obowiązuje do 31 lipca 2024 roku i można ją przedłużyć o kolejne dwa lata. Kontrakt przewiduje, że InPost może się posługiwać tytułem sponsora strategicznego reprezentacji Polski i wykorzystywać w swoich działaniach komunikacyjnych logotyp reprezentacji. To największa umowa sponsorska prywatnej firmy w historii PZPN. O szczegółach możecie przeczytać w podlinkowanym tekście. Regulamin loterii jest natomiast dostępny na stronie InPostu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy