ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nawigacja T-Mobile

Darmowa nawigacja T-Mobile na 60 dni – jak ją aktywować?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Magentowy operator ogłosił dziś, że dla jego klientów dostępna jest darmowa Nawigacja T-Mobile Mapy Polski. To usługa bazująca na rozwiązaniach NaviExpert, która może przydać się w podróży. Podpowiadamy, jak ją aktywować.

Darmowa nawigacja T-Mobile – szczegóły

Darmowa nawigacja od T-Mobile ma być przydatna podczas wakacyjnych wyjazdów. Przygotowaliśmy w prezencie usługę „Nawigacja T-Mobile Mapy Polski” za darmo na 60 dni, która będzie „pomocnym kompanem” w podróży – nie tylko poinformuje o ograniczeniach prędkości, radarach, korkach, ale przede wszystkim wskaże najlepszą drogę do wybranego zakątka Polski w okresie wakacyjnym – przekonuje magentowy operator.

Bezpłatna aktywacja usługi jest możliwa w dniach 8-12 lipca. Wystarczy zalogować się w aplikacji Mój T-Mobile i tam odebrać bonus. Osoby z taryfami Frii oraz GO! mogą włączyć usługę bezpośrednio w aplikacji Nawigacja T-Mobile. Z rozwiązania można bezpłatnie korzystać przez 60 dni. Warto jednak zapisać sobie w telefonie przypomnienie o tym, kiedy darmowy okres dobiegnie końca, aby nie narazić się na koszty. Po upływie 60 dni usługa zacznie bowiem być płatna – 12 zł miesięcznie dla osób z abonamentem i 3 zł tygodniowo dla tych, którzy mają ofertę typu MIX lub na kartę.

Jeśli nie chcemy ponosić żadnych kosztów i przedłużać subskrypcji, powinniśmy pod koniec darmowego okresu zrezygnować z usługi. Można to zrobić, wysyłając odpowiedniego SMS-a lub wybierając opcję w aplikacji.

Promocja przygotowana przez T-Mobile dotyczy klientów abonamentowych (T, Rodzina), jak i osób korzystających z usług MIX (Frii Mix) oraz na kartę (Frii oraz GO!). Nie mogą z niej skorzystać natomiast abonenci i użytkownicy mający już włączoną usługę NaviExpert w T-Mobile lub Nawigacja T-Mobile w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy, a także ci, którzy skorzystali z wersji Try tej usługi w ciągu ostatniego roku.

Właśnie poznaliśmy statystyki dotyczące przenoszenia numerów w drugim kwartale tego roku. T-Mobile odnotował w tym okresie najlepsze wyniki. Szczegółowe dane dotyczące tego i innych operatorów znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy