ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
300 gb na rok w orange

Darmowe 20 GB od Orange – jak skorzystać z wakacyjnej oferty operatora?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Podczas tegorocznych wakacji można otrzymać bezpłatne 20 GB od Orange. Pomarańczowy operator przyznaje bonus po doładowaniu konta, a akcja łączy się z innymi promocjami. Co dokładnie trzeba zrobić, by cieszyć się dodatkowym internetem?

Jak otrzymać bezpłatne 20 GB od Orange?

Orange rozdaje pod pewnymi warunkami dodatkowe 20 GB po każdym doładowaniu konta, które zostanie wykonane do końca sierpnia. Żeby otrzymać bonus, trzeba być w Orange na kartę oraz doładować konto przez aplikację Mój Orange lub stronę operatora. Od kwoty doładowania zależy czas ważności bonusowego pakietu. Szczegóły poniżej.

  • Darmowe 20 GB od Orange za doładowanie nominałem 5 zł ważne 2 dni od momentu przyznania
  • Darmowe 20 GB od Orange za doładowanie nominałem 10 zł ważne 5 dni od momentu przyznania
  • Darmowe 20 GB od Orange za doładowanie nominałem 25 zł ważne 31 dni od momentu przyznania
  • Darmowe 20 GB od Orange za doładowanie nominałem 30 zł ważne 31 dni od momentu przyznania
  • Darmowe 20 GB od Orange za doładowanie nominałem 40 zł ważne 40 dni od momentu przyznania
  • Darmowe 20 GB od Orange za doładowanie nominałem 50 zł ważne 93 dni od momentu przyznania

Przy doładowaniu za 100 zł bonus będzie ważny przez 155 dni od momentu przyznania. Taki sam termin ważności promocyjnych GB obowiązuje przy doładowaniu za 200 zł lub więcej.

Orange przyznaje bonusy w ciągu 24 godzin od doładowania konta. Bonusowe GB są wykorzystywane w pierwszej kolejności (przed GB przyznanymi w ramach płatnych usług). Bonusowe gigabajty przyznane w ramach Bonusu sumują się z bonusowymi gigabajtami przyznanymi w ramach usługi „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę i mogą przyjąć ich ważność lub wydłużyć ważność sumy zgromadzonych środków w zależności od sytuacji na koncie Abonent – czytamy w regulaminie akcji.

Ważność oraz stan bonusu można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 411 (w taryfie Orange Free na kartę) lub wysyłając wiadomość o treści ILE DANYCH pod numer 901 (w pozostałych taryfach pomarańczowego operatora). W każdym przypadku zapłacimy jak za zwykłego SMS-a.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy