ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Odkup – kupując nowy smartfon dostaniesz pieniądze za stary model

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Wystartowała kolejna edycja akcji Samsung Odkup. Kupując flagowe smartfony koreańskiej marki, można otrzymać gwarantowany zwrot pieniędzy. Warunkiem jest odesłanie swojego starego telefonu.

Na czym dokładnie polega akcja Samsung Odkup?

Akcja ogłoszona przez Samsunga trwa do 17 lipca i dotyczy następujących modeli smartfonów: Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Flip3 oraz Galaxy Fold3. Kupując któreś z tych urządzeń, powinniśmy do 24 lipca aktywować je, a do 31 lipca pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny. Przy spełnieniu tych warunków, do końca lipca można wypełnić formularz Odkup i wysłać swój stary smartfon do organizatora akcji, firmy Foxway.

Przed odkupem następuje weryfikacja, czy smartfon kwalifikuje się do akcji. Uczestnik nie może skorzystać z Programu Odkup, jeśli sprzedawany smartfon: nie włącza się, nie wyłącza, nie udaje się uruchomić ekranu głównego lub menu ustawień lub port ładowania jest uszkodzony, urządzenie nie działa bez podłączonej ładowarki, urządzenie ma uszkodzony ekran (wypalenie ekranu, uszkodzone piksele) lub ekran dotykowy nie działa; urządzenie jest zablokowane – czytamy na stronie programu.

Ostateczna cena, za jaką możemy odsprzedać urządzenie, zależy od tego, jakiego modelu smartfona chcemy się pozbyć i w jakim jest on stanie technicznym. Na ostateczną kwotę odkupu składają się kwota zaoferowana przez Foxway i dodatkowa kwota zwrotu, fundowana przez Samsunga. Obie firmy chwalą się minimalnym zwrotem, który może wynieść nawet 3500 zł. Tak duża suma dotyczy jednak modelu Galaxy S21 Ultra 5G. Uczestnik akcji otrzyma kwotę odkupu na swoje konto w ciągu 21 dni od zakończenia wyceny sprzedawanego telefonu.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba pamiętać o tym, by nowy telefon (Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Flip3 lub Galaxy Fold3) kupić u wybranego partnera handlowego Samsunga. Ich lista jest następująca: Orange Polska, P4, Polkomtel, T-Mobile Polska, RTV EURO AGD, oleole.pl, Media Expert, electro.pl, avans.pl, Media Markt, NEONET, NEO24.PL, Komputronik, Vobis, Samsung Brandstores, matrixmedia.pl, Tele Magic, 4CV Mobile, Maxelektro.pl, x-kom, Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez ORLEN, al.to, Empik (tylko zakup bezpośrednio od Empiku, nie ze sklepów działających w ramach jego Marketplace).

Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji – zaznacza Samsung.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy