ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny orange flex

Wakacyjne bonusy w Orange Flex – skorzystają nowi i obecni użytkownicy

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

Wraz z początkiem lipca poznaliśmy wakacyjne bonusy w Orange Flex. Zadowoleni mogą z nich być zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy usługi. Wyjaśniamy, na czym polegają propozycje pomarańczowego operatora i co trzeba zrobić, by z nich skorzystać.

Wakacyjne bonusy w Orange Flex

Przez całe lato, co piątek w aplikacji Flex (zakładka Odkryj) będzie pojawiał się wakacyjny rebus. Za rozwiązanie zagadki na użytkowników czeka niespodzianka, którą mogą odebrać, wpisując odgadnięte hasło w zakładce Kody promocyjne w aplikacji. Pierwszy z rebusów jest już dostępny. Kolejny bonus czeka w Klubie Flex. To indywidualne kody na promocyjne pakiety danych w roamingu poza Unią Europejską. Wśród krajów są m.in. Turcja, Gruzja, Izrael oraz Chiny.

Na tym wakacyjne bonusy w Orange Flex się nie kończą. Pomarańczowy operator przygotował też coś dla nowych użytkowników Flexa. Chodzi o możliwość korzystania z usługi przez trzy miesiące, płacąc symboliczną złotówkę co miesiąc. Żeby z tego skorzystać, należy wpisać kod SIEMAFLEX podczas aktywacji usługi, zanim wybierzemy metodę płatności. Promocja dotyczy dowolnego planu komórkowego. Oznacza to, że przez trzy miesiące można korzystać nawet z najwyższego planu z pakietem 150 GB i dostępu do sieci 5G za symboliczną złotówkę miesięcznie – zaznacza Orange.

W Orange Flex dostępne są pakiety od 25 zł miesięcznie do 80 zł miesięcznie. Poszczególne opcje różnią się od siebie liczbą GB oraz ewentualnym dostępem do 5G. Wszystkie pakiety pozwalają natomiast na nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz na korzystanie z aplikacji społecznościowych bez limitów GB na terenie Polski.

Wakacyjne bonusy w Orange Flex to jedno, ale własne promocje na początek lata przygotowali również inni operatorzy komórkowi działający w Polsce. Play proponuje swoim klientom 100 GB na social media na wakacje. W podlinkowanym tekście wyjaśniamy, jak aktywować ten bonus oraz z jakich aplikacji można dzięki niemu korzystać bez obaw o transfer danych. Propozycja od T-Mobile to z kolei darmowy 1 GB internetu w roamingu. Ten niewielki pakiet ma być przydatny dla osób, które szykują się na krótki, wakacyjny wyjazd za granicę.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy