ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nerf prezentuje gigantyczną wyrzutnię z Destiny 2

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Technologia

Wyrzutnia rakiet Gjallarhorn z Destiny trafiła do sprzedaży, dzięki współpracy Bungie i Hasbro. Ta zaskoczyła fanów, bo jest kolosalna i wygląda jak żywcem wyciągnięta z gry — tak chodzi o wymiary!

NERF z wyjątkową bronią!

NERF

Cóż popularność Nerf jest już niepodważalna. Ich broń to idealne narzędzie do zabawy nie tylko dla dzieci. Na YT jest pełno filmików, w których głównym bohaterem jest pomarańczowa broń. Tym razem NERF postarał się o coś wyjątkowego, czyli wyrzutnię rakiet Gjallarhorn z Destiny w skali 1:1, gdzie ta ma mierzyć ponad metr długości! Bungie wystawi na sprzedaż broń, jednak dopiero 21 lipca tego roku.

Kilka minusów nowego Nerf

Niestety producent bez podawania wiadomości podniósł cenę urządzenia, ze 150 dolarów na 185 USD, to znaczy, że za rakietnicę będziemy musieli zapłacić około 833 PLN — czyli całkiem sporo. Pierwsze plotki o wyrzutni mówiły, że ta będzie strzelać rakietami, które podzielą się na małe lotki. Niestety to też się nie sprawdzi. System ma działać na zasadzie wystrzelenia 3 dużych pocisków Nerf, to akurat nie powinno być problemem dla osób, które zdecydują się na zakup.

Dzięki tej muszli strzelamy jednocześnie trzema z tych MEGA rzutek, co daje wizualne wrażenie, że Pociski Wolfpack wirują i lecą w powietrzu w kierunku twojego celu

Justin Saccone, starszy inżynier projektu Nerf

I dużo plusów

Posiadacze broni będą zadowoleni z przeładowania broni, bo to działa dokładnie tak jak w grze! Sama replika jest wykonana z dbałością o najmniejsze detale, więc to propozycja idealna jeśli jesteście kolekcjonerami!

Ta replika blastera strzelającego strzałkami Nerf LMTD jest inspirowana kultową wyrzutnią rakiet Gjallarhorn z serii gier wideo Destiny. Ogromny rozmiar, mierzący ponad 1 metr długości, blaster został zaprojektowany w skali 1:1 i zawiera wyrzeźbione szczegóły wiernie odwzorowane z gry. Oprócz uchwycenia wyglądu tej obezwładniającej wyrzutni, miotacz Nerf LMTD Gjallarhorn zawiera pierwsze w historii pociski do strzałek Nerf Mega, z których każda mieści 3 strzałki Nerf Mega i wystrzeliwuje 3 strzałki na raz. Załaduj pocisk do zamka, napełnij i pociągnij za spust, aby wszystkie 3 strzałki wystrzeliły z blastera. Miotacz Nerf Gjallarhorn zawiera 3 pociski i 9 rzutek. Luneta oświetla się, dodając imponującej wizualnej prezentacji blastera. Jest dostępny w ekskluzywnym opakowaniu Nerf LMTD, pokrytym misternymi detalami inspirowanymi wiedzą Destiny.

Komuniakt Bungie

Źródło: bungiestore.com

    Sprawdź najnowsze wpisy