ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [31.07.12]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje.


samsung-logo-igrzyska

Jak dobrze wiadomo koncern Samsung jest głównym sponsorem tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Ceremonia otwarcia w pewnej części została opracowana na smartfonach Galaxy S III oraz Note, a jak wyglądało to od strony zaplecza możecie przekonać się oglądając film znajdujący się niżej.

https://www.youtube.com/watch?v=s1lLoNtT6Vo

gs3londoncover

Pozostając przy tematyce Igrzysk Olimpijskich oraz Samsunga. Z okazji tegorocznych Igrzysk, Samsung zaprezentował limitowaną edycję flip cover dla flagowego Galaxy S III. Na pokrywie baterii znajdziemy motywy prezentujące kilka londyńskich zabytków takich jak Big Ben, London Eye, etc… Flip cover można nabyć w pobliżu obiektów olimpijskich oraz oraz w sieci sklepów Samsung PIN w Londynie.

EAB0A4EB9FADEC8B9CSE285A2_EB9FB0EB8D98EC98ACEBA6BCED94BD_EC8AA4ED8E98EC859CEC9790EB9494EC8598_ED948CEBA6BDECBBA4EBB284_2.1

sh-10d

Sharp Aquos SH-10D to ciekawostka z kraju kwitnącej wiśni, na pokładzie smartfonu znajdziemy: FCC; dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz; 4,5 calowy ekran; aparat 12,1 Mpx oraz Androida 2.3 z autorską nakładką. Naszym zdaniem stylistyka nowych smartfonów Sharpa rozwija się w dobrym kierunku i z niecierpliwością czekamy na pojawienie się takich urządzeń w Polsce.


displaymedia.ashx_

Kolejną ciekawostką, tym razem z Brazylii jest „odświeżona” Motorola i867 sygnowana logiem Ferrari. Na taki pomysł wpadł koncern Motorola wraz z Brazylijską siecią Nextel. Specyfikacja urządzenia pozostawia wiele do życzenia, na pokładzie znajdziemy: 3,1 calowy ekran; GPS; Bluetooth 2.1; aparat 3Mpx oraz 200 MB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia kartą pamięci do 32GB. Co ciekawe Smartfon działa pod kontrolą Androida w wersji 2.1.

https://www.youtube.com/watch?v=eQIVaIyyKnM

iSung-Galaxy-5

W erze coraz to nowszych potyczek patentowych mamy dla Was ciekawy film pokazujący „Co by było, gdyby Samsung połączył siły z Apple”


nexus-7-vs-new-ipad2

Na koniec mamy dla Was ciekawe porównanie dwóch najsilniejszych konkurentów na rynku tabletów. Osądźcie sami.


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za  tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy