ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Promocje dla klientów biznesowych w T-Mobile

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Technologia

T-Mobile zaprezentowało nowe promocje dla klientów biznesowych. Od 9 maja wszyscy przedsiębiorcy mogą w elastyczny sposób zawrzeć umowy w ramach oferty Pakiet dla Biznesu. Zainteresowane osoby będą mogły uzgodnić ze sprzedawcą najlepszą ofertę dla siebie oraz cenę telefonu.

Promocja ma się opierać na 6 różnych pakietach wartościowych, które można wykorzystać na rozmowy krajowe i międzynarodowe, SMSy, MMSy oraz inne usługi. Przy podpisaniu umowy przedsiębiorca będzie mógł negocjować o ile procent chce powiększyć dostępna kwotę na usługi oraz ile przy wybranej ofercie będzie kosztował go nowy smartfon. W zależności od potrzeb klient będzie mógł powiększyć o 25%, 50%, 75% lub nawet więcej dostępny w abonamencie pakiet wartościowy na usługi telekomunikacyjne lub cenę nowego telefonu obniżyć nawet do 1 zł netto.

Natomiast osoby przenoszące numer od innego operatora otrzymają 10% rabat na abonament w taryfach Pakiet dla Biznesu przez 24 miesiące, zaś w wybranych ofertach klienci T-Mobile otrzymają również 20 000 mil w Miles&More.

Ponadto od 9 maja klienci biznesowi (a od 10 maja indywidualni) otrzymają wraz z laptopami pakiet Norton 360 ważny przez okres trwania umowy na trzy stanowiska komputerowe.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy