ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Fotowarsztaty z HTC One V

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Technologia

Byliśmy dzisiaj na fotowarsztatach zorganizowanych wspólnie przez HTC & Playa gdzie mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o najnowszej linii produktów HTC One. Pierwszoplanową rolę odegrał dzisiaj model V – najtańszy z trójki, który dostępny jest już (albo lada chwila będzie) w sieci Play. Mogliśmy go poznać podczas tegorocznych targów Mobile World Congressw Barcelonie.

Ku zaskoczeniu wszystkich, HTC w swoich najnowszych produktach postawił w dużej mierze na aparat. I to właśnie tę funkcję mieliśmy okazję dziś przetestować. Testy można było podzielić na kilka faz:

 

1. Zdjęcia w ruchu

Dzięki funkcji zdjęć seryjnych nie było problemu z wykonaniem ostrego kadru. Wystarczy dłużej przytrzymać spust migawki. Smartfon robi zdjęcia cały czas gdy trzymamy palec na ekranie. Po chwili ukazuje nam się kilka(naście) wykonanych zdjęć i możemy wybrać to najlepsze które następnie zapisujemy.

Jak radził sobie HTC One V w tej sytuacji możecie zobaczyć na filmie nagranym przez kolegę Wojciecha z GSMonline.

2. Zdjęcia pod światło

Następnie zmieniono oświetlenie i mogliśmy sprawdzić jak wyjdą zdjęcia robione pod światło. Przygaszono do tego oświetlenie z przodu modelki i dostawiono lamę zaraz za nią. Większość z prezentowanych zdjęć w tym artykule obrazuje właśnie tę scenerię. Co ciekawe, zdjęcia wyszły bardzo ładne. Spodziewać by się można ciemnej, niedoświetlonej twarzy modelki tymczasem inteligentne oprogramowanie smartfonów HTC wyszło z tego testu bez szwanku. Buzia jest jasna, dobrze widoczna. Jak radził sobie HTC One V możecie zobaczyć na poniższym filmie.

3. Zdjęcia w ruchu (wersja extreme)

Tym razem obeszło się już niestety bez udziału modelki. Fotografowaliśmy bowiem… arbuzy. I to nie byle jakie arbuzy, ale arbuzy spadające z nieba i rozbijające się o ziemię. Co prawda nam nie udało się uchwycić momentu kiedy arbuz rozbijał się o ziemię, ale kilka innych osób z sali miało nieco więcej szczęścia. Rozbicie przykładowego arbuza możecie zobaczyć na poniższym filmie.

HTC One w maksymalnie ekstremalynch warunkach:

Jeśli już mowa o HTC zdradzimy, że w naszej redakcji zagościł już HTC One X. Co więcej, niedługo będziecie mogli wygrać go w naszym konkursie. Odwiedzajcie nas codziennie!

Poniżej jeszcze kilka zdjęć HTC One V. Całą galerię w nieco lepszej jakości znajdziecie również na naszym profilu Facebook.

HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V
HTC One V

Sprawdź najnowsze wpisy