ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [24.12.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_luzie_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


motorola-razr-4

Motorola RAZR od niedawna gości na naszym rynku. To według producenta jeden z najsolidniejszych smartfonów z Androidem na pokładzie. Już niebawem będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat nowego dziecka Motoroli dzięki recenzji na naszym portalu. W oczekiwaniu na recenzję prezentujemy Wam filmiki znalezione w sieci testujące wytrzymałość urządzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=v16Uel7OG_4
https://www.youtube.com/watch?v=-abWO_J6gb4
https://www.youtube.com/watch?v=c4KNHjGJZB8

koszulka_google

Google postanowiło poszerzyć ofertę we własnym sklepie on-line o grafiki, które gościły na na stronie głównej wyszukiwarki przez ostatnie lata. Kupujący ma możliwość wybrania ulubionego Doodle a następnie umieszczenie go na wybranym gadżecie bądź po prostu wydrukowania i używania jak naklejek. Co ciekawe właśnie trwa promocja, dzięki której dokonamy zakupów z 20% rabatem. Sklep Google znajdziecie tutaj

GoogleDoodlesOnDemand-550x151

Complete-Guide-Review-Walkthrough-of-MIUI5

Dla wszystkich, którym udało się kupić HP TouchPad i są miłośnikami MIUI mamy dobrą wiadomość. Tydzień temu ukazała się oficjalna wersja tej modyfikacji dla Touchpada. Wszystkie czujniki i łączność działają poprawnie. Jedyną rzeczą, z którą mają problem programiści to guziki dotykowe urządzenia, które bez problemu możemy zastąpić aplikacją ekranową. Jak wygląda MIUI na tablecie możecie zobaczyć na filmiku.


zaba

Jakiś czas temu w sieci krążył filmik przedstawiający jaszczurkę grającą na smart fonie z androidem. Tym razem mamy filmik prezentujący zmagania żaby na Samsungu Galaxy S.

https://www.youtube.com/watch?v=LbNl3J8HXw4

Zyczenia-android

Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za 2 tygodnie również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy