ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [26.10.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_luzie_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


home_slide_jewel-550x331

Po LiveView i MOTOACTV na scenę wkracza nowy cyfrowy zegarek I’mWatch bazujący na Androidzie.

Za pomocą zegarka można wykonywać połączenia, jak również czytać wiadomości tekstowe. Czym I’mWatch może pokonać swoich konkurentów? Zegarek będzie posiadał dostęp do własnego App Store – i’market, w którym znajdą się aplikacje przystosowane do małego ekranu takie jak Facebook, Twitter i wiele innych.

Z czasem producent zamierza wprowadzić usługę subskrypcji muzyki – i’music, która pozwoli nam na słuchanie milionów piosenek w podróży.

home_slide_jewel-550x331

I’m Watch prezentuje się bardzo dobrze, całość wygląda estetycznie. Na rynku pojawi się w czterech opcjach kolorystycznych, które widać wyżej. To może być hit. Więcej info tutaj.


Samsung-Galaxy-Note_4__

Galaxy Note urządzenie, które według zamysłu producenta ma zapełnić lukę między smartfonem a tabletem pojawi się w sprzedaży już 17 listopada. Kampania reklamowa nowego dziecka powoli się zaczyna. Mamy dla Was nową reklamę promującą urządzenie.

https://www.youtube.com/watch?v=fhuyJIj5ZBo

Na spocie widzimy jak łatwo za pomocą rysika pojemnościowego możemy przedłużyć, czy też wyciąć wybrany fragment zdjęcia.


Speaktoit-550x268

Mamy dla Was alternatywę prywatnego asystenta Siri, który, pojawił się wraz z premierą Iphone 4S.

Speaktoit działa na tej samej zasadzie, co asystent Apple odpowiada na pytania, uruchamia programy, ułatwia korzystanie z Facebooka czy Twittera. Za pomocą aplikacji skorzystamy z map, wyszukamy informacje i zdjęcia, sprawdzimy pogodę, napiszemy maila…etc. Co ciekawe mamy możliwość zmiany avatara.

2011-10-20_21-56-46

Aplikacje możecie znaleźć w Android Markecie za darmo.

Speaktoit_Assistant_beta

android-iris

IRis – odpowiedź Google na Siri. Filmik bez komentarza.


real-ics

Na koniec mamy dla Was ciekawe porównanie – Jak odróżnić nowego iphona 4S od starej 4.

Jak-odrni-nowego-zarbistego-iPhonea-4S-od-starego-beznadziejnego-iPhonea-4

Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy