ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [19.10.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_luzie_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


sh04d_2

Sharp Q-Pod, słodki smartfon skierowany do zamożnych ludzi lubiących słodycze. Smartfon wykonany jest ze złota a na tyle urządzenia znajduje się tworzywo sztuczne imitujące stopioną tabliczkę czekolady. Specyfikacja urządzenia wygląda dość ciekawie: Qualcom MSM 8255 Snapdragon 1Ghz; 512 MB RAM; 3,7 calowy ekran o rozdzielczości 960×540; aparat 8 Mpx z lampą. Smaczku dodaje fakt, iż obudowa smartfonu jest wodoodporna.

sh04d-540x422

Na pokładzie nowego Sharpa znajdziemy system Android 2.3 Gingerbread z nakładką przypominającą bombonierkę. Na razie nie wiadomo ile będzie kosztować, ale na pewno nie mało z racji ograniczonej produkcji 3000 sztuk. Urządzenie pojawiło się 18 października w sieci NTT DoCoMo.


music-beta-adk-540x365

ADK DIY to kolejny projekt grupy programistów, dzięki połączeniu kilku płyt ADK możemy cieszyć się naszą własną tablicą LED, na której wyświetlane będą meta dane do odtwarzanych utworów muzycznych. Zobaczcie sami.


Angry_Birds_Plushies

Na koniec mamy dla Was filmik bez komentarza. Sprawdźcie sami!


Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy