ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [13.10.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_luzie_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


image_full

Jak potężne będą procesory w nowych smartfonach za jakiś czas? Możemy się tylko domyślać. To właśnie m.in. dzięki firmie Qualcomm Incorporated możemy się cieszyć coraz to większą wydajnością oraz mniejszą „prądożernością” naszych smartfonów. Ile energii potrzebuje nowe układ S4 możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=CPwDkVnF-YQ

40

Red Bull Flutag to zagraniczny odpowiednik polskiego zjazdu „na byle czym”, odbywający się w sezonie letnim i polegający na skokach do wody w pojazdach lub kostiumach własnej produkcji. Co ma to wspólnego z Androidem, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

android-flugtag-jaime-edmondson

Na zdjęciu widzimy Jaime Edmondson – Playmate ze stycznia 2010 r. i grupę ludzi, którzy brali udział w imprezie.


Angry_Birds_Plushies

Angry Birds to typowy pożeracz czasu dla wielu użytkowników smartfonów. Ciekawy sposób na wykorzystanie maskotek bohaterów z gry możecie zobaczyć na filmiku poniżej.


smartphone-motorola-droid

Co potrafi Motorola Droid? Na koniec mamy dla Was filmik bez komentarza.

https://www.youtube.com/watch?v=HJo2cEcn-vI

Na_luzie_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy