ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [05.10.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


iOS5-copies-Anroid

Czy wiecie jak powstał IOS5? Filmik poniżej przedstawia dowody jakoby IOS5 był kopią Androida.

https://www.youtube.com/watch?v=Gq-e0getf4M

SONY-ERICSSON-XPERIA-RAY1

Sony Ericsson Xperia ray to nowe dziecko japońsko-szwedzkiego producenta, które mieliśmy okazję niedawno testować. Koncern, starając się zwiększyć popularność swoich urządzeń, zasypuje nas coraz to nowszymi spotami, co możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=xbNaw9c_Z0A

hp-touchpad-tablet

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wyprzedaży Touchpada. Tablet można było wtedy kupić za 99 dolarów. Tym razem mamy dla Was najnowszą ofertę, w której tablet można nabyć za 89,99 dolarów.

HQsZT-540x406

Wszystko by było pięknie, gdyby owa cena nie tyczyła się raty miesięcznej, faktyczna cena urządzenia przy 12 ratach to 1424,99 dolarów. Co skłoniło sieć sklepów Aaron’s do takiej oferty?


image_thumb4

Dla tych, którzy tęsknią za widokiem Androida na swoich desktopach mamy Android Skin Pack 1.0. Paczka zmienia pulpit i ukrywa menu Start w pasku powiadomień na dole ekranu, który przypomina nam dobrze znany interfejs. Ponadto po instalacji naszym oczom ukażą się ikony i tapety zaczerpnięte z zielonego systemu. Nie zabrakło również odpowiednich dźwięków oraz ekranu startowego. Paczka do pobrania tutaj.

image2

iPhone-Android-Smartphone-OS-War-508x540

Na koniec mamy dla was pewną historię bez komentarza. Sprawdźcie sami!


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy