ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [07.09.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

 Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


steve-jobs-style-on-stage

16 sierpnia Lei Jun, prezes firmy Xiaomi Tech zaprezentował nowy androidowy smartfon z modyfikacją MIUI na pokładzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby forma konferencji i zachowanie CEO Xiaomi nie były totalną kopią tych organizowanych przez CEO Apple. Filmik poniżej przedstawia konferencję.

steve-jobs-vs-lei-jun
https://www.youtube.com/watch?v=pNqH_Ciaso0

z8201700QAngry-Birds

W poprzednich wydaniach pojawiały się materiały dotyczące Angry Birds, prawdopodobnie najlepszej gry na nasze smartfony. Tym razem mamy dla was animację, a raczej film z ciekawą fabułą stworzony przez fana gry. Sprawdźcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=xo_s_DdUQJ8

Patents

Wojna patentowa na zawsze pozostanie w naszej świadomości; tym razem prezentujemy wam kolejny patent koncernu z Kaliforni oprawiony w tematyczną grafikę.

94639eef84a1908be518536a41afda4d

Samsung-Galaxy-S-II

Koreański koncern, przecząc jakimkolwiek zarzutom stawianym przez Apple, planuje zwiększyć sprzedaż Galaxy S II na rynku Amerykańskim, o czym może świadczyć odważny spot z elementami pikanterii przedstawiony poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=LWQ4HODOB6U

blackberry-torch-98509860-fan-reviews-bb7fannight---youtube

Na koniec mamy dla was ciekawostkę, BlackBerry w spocie prezentującym nową wersję 7OS pokazuje nam urządzenie z Androidem na pokładzie o czym może świadczyć widoczny na zdjęciu przycisk HOME.

Kopia_blackberry-torch-98509860-fan-reviews-bb7fannight---youtube

Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół Android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy