ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [10.08.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


Tablet_Sony_S1_S2_wideo

W poprzednich odcinkach informowaliśmy Was o nowych tabletach Sony. Koncern z Tokio udostępnił dla swoich fanów kolejny filmik przedstawiający możliwości nowych urządzeń. Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się 5 filmu z tej serii. Zobaczcie sami!


apple_Vs_samsung

W sieci aż huczy o wojnie patentowej Samsunga i Apple, tym razem to Koreańska firma pragnie udowodnić nam, że to właśnie Galaxy Tab 10.1 wiedzie prym na rynku. W 30-sekundowych spotach poniżej możecie zobaczyć czym różni się nowe dziecko Samsunga.


galaxy_tab1012

3 sierpnia w sklepie PC World na Tottenham Court Road w Londynie rozpoczęła się oficjalna sprzedaż nowego dziecka Samsunga. Kolejka była ogromna, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

galaxy_tab_101_launch_3
galaxy_tab_101_launch_2
galaxy_tab_101_launch_1

Chociaż na razie na rynku brytyjskim dostępna jest tylko wersja Wifi, popyt na to urządzenie jest ogromny. Ciekawe czy w Polsce też będą tworzyć się takie kolejki.


bbm_sf

Firma TeleNav przeprowadziła na rynku amerykańskim interesujące badanie dotyczące użytkowników smartfonów platform takich jak Android, iOS i Blackberry. Z badań wynika:

  • 1/3 Amerykanów woli zrezygnować z seksu niż ze swojego smartfonu,
  • 20% respondentów zrezygnuje z mycia zębów czy komputera na rzecz smartfonu,
  • Użytkownicy Androida nie płacą więcej niż 1$ za aplikacje,
  • 34% użytkowników iPhone ma gorsze maniery, m.in. przy stole,
  • 50% użytkowników systemu Android twierdzi, że ich smartfon odzwierciedla osobiste poczucie stylu.

Poniższa ilustracja przedstawia wyniki badań.

Mobile-Survey-Infographic

z8201700QAngry-Birds

Na koniec mamy coś dla łasuchów i nie tylko! Tort, dzięki któremu impreza urodzinowa na pewno nie będzie nudna. Filmik poniżej przedstawia sposób wykonania oraz możliwości zabawy jakie daje nam konstrukcja. Sprawdźcie sami!


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

daniel.kozlowski[at]android.com.pl

Zespół android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy