ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [13.07.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na Wasze propozycje, które możecie wysyłać na daniel.kozlowski[at]android.com.pl


Lubisz gry? Grasz czasem na smartfonie bądź tablecie? To coś dla Ciebie. Na rynku dostępnych jest kilka kontrolerów gier bluetooth do naszych smartfonów i tabletów. Jednak znalazła się osoba, która sama, w domowym zaciszu, stworzyła kontroler idealny do gier Arcade, co możecie zobaczyć na filmiku poniżej.


EchoDurabilityTest-Kyocera_Echo

Kyocera Echo jest pierwszym dwu-ekranowym smartfonem z systemem Android. Według producenta, urządzenie posiada trwałe zawiasy z niezniszczalnego „super stopu miedzi”, a ekrany chronione są przez Gorilla Glass. Jeśli macie wątpliwości co do wytrzymałości smartfonu, musicie obejrzeć filmik poniżej.


space-shuttle-atlantis-t16225-540x360

W poprzednich wydaniach Na Luzie informowaliśmy was o projekcie JP Aerospace, związanym z wysłaniem balonem w kosmos Samsunga Galaxy S II. Tym razem kolejne dziecko koncernu Samsung, Nexus S, znalazło się na pokładzie promu Atlantis, który wyruszył w ostatnią misję na Międzynarodową Stacje Kosmiczną. Według podanych informacji, Nexus S będzie uczestniczył w badaniach małych satelitów swobodnego lotu.


W naszych zestawieniach tradycyjnie nie mogło zabraknąć ciekawych reklam o tematyce Google Android. W tej reklamie Virgin Mobile pokazuję nam jakie możliwości społecznościowe daje nam system Google, które nie zawsze zostają wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.

https://www.youtube.com/watch?v=RYpwWVLDqFI

W prawie każdym wydaniu Na Luzie prezentujemy wam reklamy z Kraju Kwitnącej Wiśni; w sieci pełno jest oryginalnych reklam prosto z Japonii. Tym razem mamy dla was spot promujący Samsunga Galaxy S, w którym wystąpił Darth Vader.


iPhone-Android-Smartphone-OS-War-508x540

Jak co tydzień relacjonujemy dla was walkę 2 koncernów, na podstawie materiałów znajdujących się w sieci. Tym razem mamy dla was potyczkę na pustyni, między Iphonem/Ipadem a Motorolą Droid.


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy