ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [03.07.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. Nie zapominajcie, że czekamy również na wasze propozycje.


Google Translate, dla niektórych przydatne narzędzie prosto z Redmond. Poniżej możecie zobaczyć co otrzymamy, próbując przetłumaczyć z niemieckiego na angielski „android 2.3.4”. Ten sam rezultat możemy uzyskać gdy szukamy od 2.2.1 do 2.3.4. Sprawdźcie sami.

2011-06-30-14h56_33_thumb

W sieci pojawiła się nowa gra stworzona przez Google w celu promowania Nexus S. Nazywa się Contraptions Nexus. Twoim zadaniem będzie trafienie za pomocą piłki „aplikacji Google” do lejka, który na końcu doprowadza nas do Nexusa. Gra dostępna jest w serwisie Youtube.

2011-07-01-14h44_23_thumb

Kto z was grał w Pac Mana wie, że ta gra wciąga. W sieci znaleźliśmy ciekawy filmik, który według jego twórcy został nakręcony Samsungiem Galaxy S. Główną rolę grają oczywiście robociki.


iPhone-Android-Smartphone-OS-War-508x540

Jak co tydzień wyszykujemy w sieci filmiki o ciągłej walce Google i Apple. Tym razem mamy dla was „pojedynek na aplikacje” . Do pojedynku wykorzystano iPhone 4 i HTC Desire. Sprawdźcie sami.


figurka

Jesteś maniakiem Androida? Pokaż to kolegom w pracy, szkole i domu. Wspaniała figurka która powinna zagościć na biurku każdego prawdziwego maniaka. Produkt dostępny tutaj.


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików deweloperów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy