ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [27.06.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie. W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści dotyczące Zielonego Robota zamieszczane w sieci. W zestawieniu pojawiła się nowa pozycja Gadżet, w której co tydzień będziemy prezentować interesujące gadżety dla każdego maniaka Androida. Nie zapominajcie, że czekamy również na wasze propozycje.


Japońsko-Szwedzki producent zaskakuje nas innowacyjnym podejściem do kampanii reklamowych nowych produktów. Sony Ericsson Xperia Play już od dawna jest na naszym rynku, jednak w naszej telewizji nie zobaczymy tak ciekawych reklam. Szczegółową recenzję urządzenia możecie znaleźć tutaj.


Koreańska sieć SmarT pojawiała się już w poprzednich zestawieniach, jednak w sieci można znaleźć mnóstwo humorystycznych reklam. Oglądając te spoty zadajemy sobie pytanie „Czemu w europie nie pojawiają się takie reklamy?”


Wyszukiwanie głosowe Google prawie od roku jest dostępne w naszym kraju na platformie Android, o czym informował was Bartek tutaj.  W poniższym filmiku Maria Sharapova pokazuje nam jakie możliwości posiada ta usługa.


Pierwszy smartfon z Androidem w kosmosie? Samsung, w połączeniu z JP Aerospace, za pomocą balonu wyśle 15 Lipca Galaxy S II na wysokość 30.000 metrów. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo za pomocą USTREAM.  Poniżej filmik promujący to wydarzenie.


iPhone-Android-Smartphone-OS-War-508x540

W poprzednich wydaniach Na Luzie pojawiały się informacje o ciągłej walce Google i Apple; tym razem również mamy coś dla was. Jest jedna rzecz, która w znacznym stopniu różni te systemy. Sprawdźcie sami!


glosnik-figurka-google-android

Od tej pory w zestawieniach będziemy prezentować gadżety, które powinien posiadać każdy maniak Androida. Głośnik w kształcie Androida za małe pieniądze, doskonały na prezent. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Na_Luzie_Tymczasowy_Header

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików developerów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego tygodnia.

Do zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy