ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [19.06.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witamy w kolejnej części cyklu Na Luzie . W dzisiejszej dawce sieciowych ciekawostek o tematyce Google Android, zaprezentujemy wam niesklasyfikowane jak dotąd treści zamieszczane w sieci dotyczące Zielonego Robota.                                                                                                                                          


building-44-android

Do ogromnej kolekcji niekonwencjonalnych budynków w Mountain View dołączyła nowa elewacja budynku 44, która ma przypominać Androida. Do tej pory na trawnikach kompleksu liczącego ponad 47 tysięcy metrów kwadratowych, mogliśmy zobaczyć rzeźby przedstawiające np.: stadia rozwoju systemu Android, których twórcą było Themendous.

googleplex-androids-560x418

Koncern z Kaliforni coraz bardziej zaskakuje nas nowatorskim podejściem do architektury Googleplexu.


Walka na rynku mobilnym trwa od 2009 roku kiedy to do grona systemów dołączył nasz Zielony Robotek. Android i Apple docierają do szerokiego grona młodzieży, zasypując nas różnego rodzaju grami i aplikacjami. BlackBerry celuje tylko w użytkowników sfery biznesowej. Koncern z Redmond wyciąga coraz to większe działa na placu boju, chociaż statystyki mówią same za siebie. To właśnie system Google wiedzie prym w dostępności coraz to nowszych urządzeń z Androidem na pokładzie.

Ta bardzo ciekawa grafika demonstruje nam jak użytkownicy konkurencyjnych systemów widzą naszą społeczność. My wiemy jedno : Jak raz spotkasz androida, już na zawsze przy nim pozostaniesz.

apple-android-blackberry-users-723x1024

Samsung Galaxy S II już na dobre zagościł na rynku mobilnym. Poniżej przedstawiamy francuską reklamę prezentującą smartfon.


Zakończenie.

android_apple_blah

To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam; zwiastunów i filmików developerów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień to Wy również możecie znaleźć swoja propozycję w zestawieniu. Wszystkich zarejestrowanych jak i nowych użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycję i filmy własnej produkcji !

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do Zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy