ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Dreame L10 Pro

Czysta moc – wyjątkowa promocja na inteligentnego robota Bot L10 Pro i odkurzacz T30 od Dreame

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Sponsorowany

Robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro oraz odkurzacz Dreame T30 to dwa produktu do domu, które teraz znajdują się w promocji na AliExpress. Taniej kupimy je od dziś (11.11) od godziny 09.00 do 13 listopada do godziny 08.59. Mamy więc 48 godzin na to, by skorzystać z promocji i kupić taniej urządzenia, która pomogą nam utrzymać dom w czystości. Co takiego oferują i ile trzeba za nie teraz zapłacić.

Dreame Bot L10 Pro – promocja na robota sprzątającego

Dreame L10 Pro

Roboty sprzątające są coraz popularniejsze i coraz bardziej ułatwiają nam życie. To można powiedzieć o Dreame Bot L10 Pro, który łączy dwie funkcję w jednym (2-w-1). Mamy tutaj bowiem nie tylko  inteligentny odkurzacz, ale także mop do czyszczenia na mokro. Jednak to, co najbardziej wyróżnia ten sprzęt, to jego moc. Dreame L10 Pro może bowiem poszczycić się mocą ssania 4000 Pa, więc szybko i co ważne cicho, pozbędzie się zalegających na podłodze zabrudzeń. 4 różne programy pozwolą wybrać odpowiednią moc do naszych potrzeb – od zwykłego zamiatania po kompleksowe odkurzanie. Odkurzacz wyposażony jest w 5-stopniową redukcję hałasu co sprawia, że sprzęt jest praktycznie niesłyszalny podczas pracy. Pojemnik na kurz ma aż 570 ml, co spokojnie wystarczy na kilka dużych przejazdów.

Skoro już o przejazdach mowa, to Dreame Bot L10 Pro nie będzie obijał się o przedmioty pozostawione na podłodze. wyposażony został bowiem w radar LIDAR, a do tego dochodzi jeszcze podwójny czujnik IR oraz wspomagający to wszystko algorytm VSLAM. Odkurzacz „widzi” więc nasze mieszkanie w 3D, co ułatwia cały proces sprzątania. Nie ma więc problemów z mapowaniem pomieszczeń, a do tego dzięki wydajnemu planowaniu tras, samo odkurzanie jest szybsze. Można także stworzyć wirtualną ścianę tak, by sprzęt nie poruszał się tam, gdzie nie chcemy. Urządzenie wyposażono także w pojemny akumulator 5200 mAh, który naładujemy w czasie 4-5 godzin. Taka pojemność wystarczy na 2,5 godziny pracy, więc spokojnie sprzęt może zająć się całym mieszkaniem czy domem.

Można także planować harmonogram sprzątania czy korzystać z obsługi głosowej (Amazon Alexa). Odkurzacz pokonuje przeszkody do wysokości 20 mm, więc spokojnie powinien poradzić sobie z dywanami. Jak też wspomnieliśmy, posiada możliwość mopowania, a do tego jest wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 270 ml. Sprzęt korzysta z połączenia Wi-Fi 2.4 GHz, a sparujemy go z innymi sprzętami domowymi korzystając z aplikacji Mi Home.

Zobacz też: Zbliżeniowy BLIK coraz popularniejszy – teraz także w HMS.

Cena Dreame Bot L10 Pro

Dreame Bot L10 Pro

Teraz na AliExpress można kupić taniej Dreame Bot L10 Pro, który normalnie był wyceniony na 372 dolary. Korzystając z kodu SZYBKA35 można obniżyć cenę odkurzacza o aż 35 dolarów, co finalnie daje 337,07 dolarów.

Dreame T30 – promocja na pionowy odkurzacz

Dreame T30

Jeżeli ktoś nie ma w domu miejsca na duży odkurzacz, to może zainteresuje go Dreame T30. To bezprzewodowy i pionowy odkurzacz z silnikiem Dreame SPACE 5.0, który charakteryzuje się mocą ssania 190 AW przy samej mocy na poziomie 550 W. Taka moc przekłada się na 150 000 obrotów na minutę, a dzięki temu bardzo skutecznie i szybko pozwoli pozbyć się z podłogi nawet największych zabrudzeń. Urządzenie zostało nawet wyposażone w wyświetlacz HD, który pozwala na monitorowanie prac i tego, jak działa sam odkurzacz. Przydatna rzecz. Co ciekawe, Dreame T30 wyposażony jest także w funkcję automatycznego wykrywania zanieczyszczeń i wtedy sam dopasowuje moc do potrzeb. To ułatwia pracę i sprawia, że sam proces odkurzania jest znacznie wydajniejszy.

Jeżeli chodzi o sam czas pracy, to w trybie ECO odkurzacz może pracować do 90 minut. W trybie standardowym mamy 35 minut pracy, a w Turbo 7,5 minuty, co można wykorzystać np. do sprzątania samochodu. Akumulator ma łączną pojemność 2900 mAh, a ładowanie ma zajmować do 4 godzin.

Dreame T30

Do tego dochodzi 5-stopniowa filtracja z filtrem HEPA. To sprawia, że odkurzacz usuwa 99.9% roztoczy, a wspomniany system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona. Jednocześnie Dreame T30 jest prosty w obsłudze oraz konserwacji, a jego konstrukcja pozawala na odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc. Opróżnianie pojemnika na kurz (600 ml) jest proste, a sam odkurzacz waży około 1,76 kg, więc jego użytkownie nie powinno być trudnością. Dodajmy do tego jeszcze zestaw szczotek, a Dreame T30 staje się naprawdę opłacalnym zakupem.

Cena Dreame T30

Dreame T30

Normalnie na AliExpress za Dreame T30 należałoby zapłacić ponad 376 dolarów. Teraz korzystając z kodu SZYBKA35 można obniżyć cenę odkurzacza do 341,68 dolarów. To opłacalna oferta i warto się pośpieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Akcja partnerska

    Sprawdź najnowsze wpisy