ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oclean X Pro Elite promocja

Oclean na Dzień Singla — dzisiaj kupisz swoją wymarzoną szczoteczkę znacznie taniej!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Sponsorowany

Oclean to marka, którą powinniście doskonale znać z racji, że jest to jedna z najpopularniejszych firm, która tworzy inteligentne szczoteczki soniczne. Mnogość hitów w ciągu ostatnich lat sprawiła, że warto pamiętać o Oclean. Szczególnie dzisiaj, kiedy firma przygotowała zestaw interesujących promocji na Dzień Singla. Samo Oclean dąży do doskonałości, czyli firma para się dostarczaniem profesjonalnych i inteligentnych produktów do pielęgnacji jamy ustnej, począwszy od szczoteczek elektryczny, czy też irygatorów. W tym wszystkim znajdziemy innowacje technologiczne, które prowadzą do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

Promocje od Oclean na Dzień Singla

Naturalnie Oclean to nie tylko szczoteczki, bo na łamach naszej strony mogliście przeczytać również o irygatorze tej firmy. Niemniej pozostając w temacie szczoteczek, z pewnością trzeba pamiętać o modelach Elite X Pro i X Pro, a więc czołowych propozycjach. Zaawansowane rozwiązania powinny zainteresować wielu odbiorców, a tymczasem przejdźmy do konkretów, czyli tytułowych promocji. Z racji, że Dzień Singla kojarzy się właśnie z obniżkami, to Oclean nie mógł przejść obojętnie. Decydując się od dzisiaj do 13 listopada na szczoteczkę Oclean X Pro, możecie wygrać odkurzacz Xiaomi G9. Dodatkowo pierwszych 50 kupujących może liczyć na wygranie darmowego zamówienia.

Tym sposobem zobaczcie, jakich cen należy się spodziewać w zależności od modelu:

 • szczoteczki:
  • X pro za 56 dolarów zamiast 67 dolarów (-11 dolarów)
  • Air 2 za 29,99 dolarów zamiast 39,99 dolarów (-10 dolarów)
  • S1 za 19,99 dolarów zamiast 23 dolarów (-4 dolary)
  • X Pro Elite za 69,99 dolarów zamiast 79 dolarów (-10 dolarów)
  • F1 za 24 dolary zamiast 37 dolarów (-13 dolarów)
  • Flow za 28,49 dolarów zamiast 30 dolarów (-1,5 dolara)
  • X za 43,69 dolarów zamiast 49 dolarów (- 5 dolarów)
  • Z1 za 31,38 dolarów zamiast 60 dolarów (-28 dolarów)
 • irygatory:
  • W10 za 49,99 dolarów zamiast 60 dolarów (-10 dolarów)
  • W1 za 59,99 dolarów zamiast 67 dolarów (-7 dolarów)
 • główki do szczoteczek

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę Oclean X Pro? Przede wszystkim ten sprzęt może pochwalić się 0,96-calowym wyświetlaczem LCD, który pomaga ocenić mycie zębów. Do tego dostępnych jest masa trybów, które wykorzystują silnik nowej generacji, pozwalający szczotkować z prędkością 42 tysięcy obrotów na minutę, co wyróżnia tę propozycję na tle konkurencji (np. Oral-B z krótszym czasem pracy i mniejszą funkcjonalnością). Przy tym nie brakuje opcji wykrywania pominiętych obszarów.

Podobne zalety oferuje Oclean Air 2, który to wyróżnia się między innymi etui 3 w 1, które nie tylko chroni szczoteczkę w transporcie, ale jest także ładowarką i uchwytem na ścianę. Wykonanie tego sprzętu zostało zatwierdzone przez FDA (pozbawione BPA). Z kolei silnik pozwala wybrać jeden z 32 poziomów częstotliwości.

Przechodząc tym razem do irygatora, Oclean W10 może pochwalić się pięcioma trybami pracy, które pozwalają idealnie dostosować sposób czyszczenia do konkretnych potrzeb. Zastosowany silnik pozwala wywołać 1400 ruchów na minutę z ciśnieniem od 30 do 100 psi. Odłączany zbiornik o pojemności 200 ml gwarantuje, że nie musimy co chwilę dolewać wody.

Na koniec Oclean S1, czyli sterylizator, który może pochwalić się interesującym designem, inspirowanym urządzeniami z 1909 roku. Prostota obsługi i ogólnego użytkowania także stanowią niewątpliwą zaletę omawianego produktu. Przy tym nie musimy się martwić o bakterie, gdyż mocna lampa UV sama aktywuje się co określony czas.

Zobacz też: Cicho, bo myję zęby!

Jeśli powyższe promocje to dla Was za mało, w takim razie pamiętajcie o kodzie zniżkowym SZYBKA5, aby zaoszczędzić 5 dolarów przy zakupach o wartości ponad 40 dolarów. Tymczasem dajcie znać, co sądzicie o produktach Oclean? Może już macie jedną szczoteczkę i zastanawiacie się nad zakupem kolejnej?

Wpis powstał we współpracy z Oclean

Sprawdź najnowsze wpisy