ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
1Password Business

I tak to powinno wyglądać – 1Password ma ponad 100 tysięcy klientów biznesowych

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Sponsorowany

1Password może pochwalić się fenomenalnym wynikiem, ponieważ już ponad 100 000 firm im zaufało. Wszystko w imię bezpieczeństwa informacji. Nic w tym dziwnego, ponieważ hasła dostępowe to coś, o co trzeba dbać, a już szczególnie w środowisku pracy. Zdarza się tak, że zapomni się hasła, które powtarzało się codziennie lub założyło przed kilkoma miesiącami. Zapewne każdy zna kogoś, komu choć raz zdarzyło się zapomnieć hasła. 1Password rozwiązuje te problemy i dba o bezpieczeństwo. Potwierdza to fakt, że z 1Password Business korzystają takie firmy jak Slack, IBM czy GitLab. Z taką usługą nie trzeba się martwić o to, czy pracownicy zapamiętają hasła. Już nie będą musieli tego robić.

1Password Business – zaufanie i bezpieczeństwo danych to podstawa w biznesie

1Password Business

Dobrze wiemy, że z bezpieczeństwem w sieci bywa różnie. Wielokrotnie już słyszeliśmy o problemach związanych z tym, że hasła dostępowe są zbyt proste do złamania, a o silnych hasłach wiele osób po prostu nie wie. Dotyczy to także firm, gdzie odpowiada się nie tylko za swoje rzeczy, ale także za innych. Menadżer haseł jest rozwiązaniem, które pomaga unikać naruszeń bezpieczeństwa, a dodatkowo pozwala budować coś, co nazywamy kulturą bezpieczeństwa. Uczy to zachowania, by korzystać z silnych haseł i nie używać tych samych zabezpieczeń do wielu kont oraz usług. Proste i łatwe hasła to coś, co hakerzy uwielbiają, a lepiej nie ułatwiać im zadania. Jeżeli takie proste hasło gdzieś wycieknie, a było używane w kilku miejscach, cyberprzestępcy będą mogli go użyć by np. dostać się do konta służbowego. I tutaj wchodzi właśnie 1Password Business, by pracownicy mieli szybki, bezpieczny i wygodny dostęp do swoich kont i korzystali z unikatowych, silnych haseł.

Bezpieczeństwo haseł w menadżerze to jedna z kwestii, którą da się wykorzystać w nowoczesnej firmie. 1Password Business oferuje kompleksową obsługę tego, co w firmie może być ważne. Dzięki usłudze Secrets Automation 1Password strzeże także dostępów do danych firmowych kart kredytowych. Wliczając w to także zabezpieczenia infrastruktury firmy jak tokeny API, klucze aplikacji czy prywatne certyfikaty. To pozwoli zapomnieć o karteczkach samoprzylepnych z wrażliwymi danymi, które znajdujemy w biurze czy o arkuszach kalkulacyjnych, gdzie wpisywano podobne i często nieaktualne już informacje. Dzięki 1Password uwolnisz się od uciążliwych wiadomości, e-maili czy pytań zadawanych na Slacku o to, jak uzyskać dostęp do serwera. A wszystko w pełni bezpieczne i w jednym miejscu.

Zobacz też: Cechy dobrego VPN-a, które trzeba znać.

Bezpieczeństwo na każdym polu

1Password

Ponad 100 tysięcy firm, które zaufało już 1Password zrobiło to z wielu powodów. Wśród nich można jeszcze wymienić proste wdrożenie oraz łatwą integrację z platformami do zarządzania tożsamością i dostępem (IAM), jak Okta, Azure Active Directory czy Rippling. 1Password to także narzędzia dla administratorów IT, którzy mogą nadawać uprawienia na dużą skalę według wybranego przez siebie wzorca (np. użytkownika czy całej grupy). Dodatkowo 1Password Business dba nie tylko o bezpieczeństwo w pracy. Pracownicy otrzymują bowiem za darmo dostęp do 1Password Families tak, by o bezpieczeństwo dbać przez cały czas, a nie tylko w godzinach pracy. W końcu dobre nawyki buduje się długo, ale warto to robić. Z 1Password Business to po prostu łatwe.

Akcja partnerska

Sprawdź najnowsze wpisy