ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Roidmi Eve Plus

Robot sprzątający ROIDMI Eve Plus – zabrudzenia i bakterie mu nie straszne

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Sponsorowany

ROIDMI Eve Plus to robot sprzątający, który dba o nasz dom wtedy, kiedy my nie mamy na to czasu. W przypadku tego urządzenia duży nacisk położono na to, by ingerencja użytkownika w jego obsługę była jak najmniejsza. Oznacza to, że sprzętem nie trzeba się praktycznie zajmować, a opróżniać zbiornik z kurzem można raz na dwa miesiące.

ROIDMI Eve Plus

Roidmi Eve Plus robot

Sprzątanie to nic przyjemnego, ale na szczęście nowoczesne urządzenia robią już wiele rzeczy za nas. To potrafi sporo ułatwić, a szczególnie wtedy, kiedy praca nie pozwala nam na inne rzeczy, a w tym i sprzątanie. Tutaj może pomóc właśnie ROIDMI Eve Plus, czyli automatyczny odkurzacz i robot sprzątający. Jak w przypadku tego typu sprzętów, tutaj także można z wykorzystaniem aplikacji zaplanować harmonogram odkurzania lub mopowania. Sprzęt przygotowuje kompleksowy plan przestrzeni, gdzie będzie działał, a jednocześnie można też zabronić mu wjazdu w konkretne przestrzenie.

Jednak największym plusem w przypadku ROIDMI Eve Plus ma być specjalny pojemnik na kurz. Robot po sprzątaniu i na czas ładowania wraca do stacji dokującej, gdzie jednocześnie opróżniany jest pojemnik. Te wszystkie zebrane rzeczy lądują w pojemniku, który można opróżniać nawet co 60 dni. Wszystko dzięki funkcji sterylizacji odpadów. Ta ma usuwać aż 99,99 procent bakterii, wirusów czy pasożytów, które mogą znajdować się w odpadach i powodować postawanie np. pleśni. Do tego utlenia także substancje zapachowe, czyli nawet po 60 dniach nie poczujemy nieprzyjemnego odoru. Oczywiście to także wpływa na nasze zdrowie, więc tutaj ROIDMI się postarało.

Zobacz też: Jak sprawdza się ROIDMI Eve Plus, czyli nasza recenzja.

ROIDMI Eve Plus korzysta także z filtrów HEPA, więc dba jednocześnie o jakość powietrza w mieszkaniu wyłapując drobinki kurzu unoszące się w powietrzu. Może być więc przydatny dla osób, które mają problemy z astmą czy alergiami. ROIDMI Eve Plus zadba więc o wszystko, co najważniejsze, a my będziemy mogli odpocząć.

Akcja partnerska

    Sprawdź najnowsze wpisy