ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
polsat box go grupa plus roznice

Polsat Box Go i Polsat Go — nie wiesz, na co się zdecydować? Podpowiadamy!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Sponsorowany

Grupa Polsat Plus postawiła na wyraźną zmianę wizerunkową. Widzimy uspójnione logotypy, nowe produkty i usługi, a Polsat Box zastąpił znany Cyfrowy Polsat. Grupa oferuje dostęp do ogromnego wyboru treści (Polsat) oraz najnowszą technologię łączności – internet 5G (Plus). Rozwija się także w obszarze dystrybucji treści w internecie. W tym materiale chciałbym przedstawić Wam dwa serwisy streamingowe Grupy Polsat Plus — tytułowe Polsat Box Go i Polsat Go. O ile u podstaw mówimy o dwóch podobnych do siebie serwisach, tak ich przeznaczenie jest nieco inne. Czas poznać szczegóły.

Grupa Polsat Plus zna potrzeby rynku, czyli poznajcie Polsat Box Go i Polsat Go

grupa polsat plus box go

Zmiana wizerunkowa miała za zadanie uspójnić wizję poszczególnych przedstawicieli grupy, ale też pokazać nowy rozdział w jej istnieniu. Oczywiście wszystko w duchu nowych technologii, ale też z hasłem Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko. Interpretacja tej maksymy może być całkiem szeroka, ale podstawowa mówi wprost — to klient decyduje o tym, co jest dla niego najważniejsze i faktycznie jest mu potrzebne. Właśnie takim podejściem cechują się usługi Polsat Box Go i Polsat Go, których szeroka oferta ukierunkowana jest na konkretnych odbiorców. Jednocześnie możemy być pewni, że nie zawiedzie nas dostępność obu platform niezależnie od urządzenia, na którym będziemy chcieli coś obejrzeć. To właśnie bogate treści wideo są podstawą zarówno Polsat Box Go, jak i Polsat Go, a tymczasem przejdźmy do konkretów.

Polsat Box Go, czyli wita się z Państwem Ipla 2.0

Ipla jako jeden z pierwszych i największych polskich serwisów streamingowych niewątpliwie może być uważana za prekursora pojęcia VOD w naszym kraju. Równolegle Grupa Polsat Plus oferowała Cyfrowy Polsat Go, a teraz obie usługi zostały zespolone w Polsat Box Go. Na co to wszystko się przekłada? Na platformę, która oferuje duży wybór treści. W ramach wielu pakietów tematycznych możemy liczyć na sporą dawkę rozrywki. Zdecydowanie mamy w czym wybierać, począwszy od dostępu do ponad 120 kanałów telewizyjnych, przechodząc przez przedpremierowe produkcje Telewizji Polsat i hity kinowe oraz serialowe, kończąc na najważniejszych wydarzeniach sportowych.

Ty rządzisz, więc wybierz najlepszy pakiet dla siebie

polsat box go logo

Szczególnie ostatni przykład wymaga podkreślenia, gdyż Polsat Box Go może pochwalić się bardzo bogatym pakietem sportowym, który w ramach jednej opłaty zaspokoi potrzeby najbardziej zaangażowanych kibiców. Skoro o pakietach mowa, to jest to punkt wyjścia dla omawianej usługi. Polsat Box Go nie ustala limitów jakości, a daje użytkownikom możliwość zadecydowania, co dokładnie chcą oglądać. Dlatego decydując się na subskrypcję, możemy wybrać:

 • Polsat Box Go Sport za 40 złotych miesięcznie w promocyjnej cenie (50 zł regularnie) pozwala oglądać:
  • Ligę Mistrzów UEFA w ramach kanałów sportowych Polsat Sport Premium
  • kanały CANAL+ Sport (3 i 4) z PKO BP Ekstraklasą
  • ligę hiszpańską, włoską, francuską, wyścigi Formula 1® w Eleven Sports (1-4, a także Eleven Sports 1 4K)
  • wszystkie kanały z rodziny Polsat Sport
  • Eurosport 1 i 2 oraz kilkanaście innych kanałów sportowych online
  • szczegółowe informacje: Klik!
 • Polsat Box Go Premium za 30 złotych miesięcznie w promocyjnej cenie (40 zł regularnie) to:
  • bogata biblioteka filmów i seriali VOD
  • kinowe hity (też w 4K)
  • nowości i seriale premium na wyłączność w Polsat Box Go („Osaczony”, „Układ”, „Cień”, „Mecenas Porada”)
  • przedpremierowe produkcje (seriale i programy) Telewizji Polsat
  • dostęp do 100 kanałów TV online
  • szczegółowe informacje: Klik!
 • Polsat Box Go HBO za 25 złotych miesięcznie, czyli:
  • kanały TV: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White
  • dostęp do HBO GO
  • szczegółowe informacje: Klik!
 • Fortuna 1 Liga za 40 złotych miesięcznie — szczegółowe informacje: Klik!
 • Polonia za 45 złotych lub 10 GBP/USD/Euro miesięcznie, a więc coś dla Polaków za granicą, gdzie możemy liczyć na:
  • 10 kanałów TV
  • wybrane seriale z najnowszej ramówki Telewizji Polsat
  • szczegółowe informacje: Klik!

Naturalnie możemy w dowolnej chwili żonglować powyższymi pakietami, dodawać je, rezygnować i korzystać właśnie w tych miesiącach, kiedy faktycznie mamy taką potrzebę. I nie ma tu mowy o żadnych reklamach. Oczywiście nie możemy zapominać o wydarzeniach w formie PPV (np.: KSW), które również obsługiwane są przez Polsat Box Go.

Polsat Go dla fanów filmów i seriali Telewizji Polsat

polsat go logo

Polsat Go to zupełnie nowy serwis VOD, a dokładniej AVOD, czyli wideo na życzenie z reklamami. W ten sposób Grupa Polsat Plus chce zaoferować wszystkim wybrane treści Telewizji Polsat dostępne w Internecie bez żadnych dodatkowych opłat. Mówimy tutaj o takich hitach jak Miodowe Lata, Świat Według Kiepskich, Daleko od noszy, wielu kultowych filmach pokroju Janosik, Sami Swoi, Kogel-Mogel, Seksmisja, Nie lubię poniedziałku, a także o ogromnej liczbie programów rozrywkowych, w tym Twoja twarz brzmi znajomo, Nasz Nowy Dom lub Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Polsat Go również nie wzbrania się od sportu, więc na platformie znajdziemy wiele materiałów archiwalnych z gal FEN i KSW, a także meczów tenisa, koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Jeszcze raz podkreślam, to wszystko dostępne jest za darmo.

Kluczowe różnice, czyli czy w ogóle musimy wybierać?

grupa polsat plus box go logo

Część z Was zapewne zastanawia się, co wybrać, ale właściwsze pytanie jest, czy w ogóle trzeba coś wybierać? Mówimy o dwóch niezależnych usługach, których przeznaczenie jest oczywiste. Wybieramy Polsat Go, jeśli chcemy zanurzyć się bezpośrednio w treści oferowane przez Telewizję Polsat. Szukamy sportowych emocji lub kinowych doznań? Decydujemy się na Polsat Box Go. Jedno nie wyklucza drugiego, ale obie usługi łączy coś kluczowego, czyli nowoczesne podejście do klienta. Niezależnie od wyboru, możemy być pewni, że na każdej platformie otrzymamy dostęp do serwisu, który nas interesuje. W tym wypadku mówimy o aplikacjach:

Taki wachlarz obsługiwanych platform pozwala być spokojnym o to, że niezależnie od posiadanego sprzętu będziemy w stanie cieszyć się oglądanymi treściami. Z racji, że jesteśmy entuzjastami nowych technologii, to jeszcze nie koniec ciekawych rozwiązań. Grupa Polsat Plus zadbała o możliwość przypisania do 5 profili w ramach jednego konta, czyli każdy z rodziny może mieć spersonalizowaną listę. Do tego każdy może liczyć na to, że przerywając oglądanie danego materiału, będzie mógł kontynuować go na dowolnym innym urządzeniu. W przypadku Polsat Box Go otrzymujemy również wsparcie dla strumieniowania w ramach technologii Chromecast i AirPlay. A na deser możemy także oglądać materiały w trybie offline.

Zobacz też: To już 25 lat! Plus świętuje swoje urodziny!

W ten sposób poznaliście, czym dokładnie jest Polsat Go i Polsat Box Go. Nowe usługi strumieniowania od Grupy Polsat Plus to wynik wielu lat doświadczeń w branży, a także wyraźne otwarcie na potrzeby klienta oraz nowe technologie. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o powyższych propozycjach?

Artykuł powstał we współpracy z Grupą Polsat Plus

Sprawdź najnowsze wpisy