ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oclean W10

Irygator Oclean W10 – ponieważ mycie zębów to nie tylko szczoteczka

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Sponsorowany

Irygator Oclean W10 to nowość od firmy, która znana jest z produkcji wysokiej klasy szczoteczek sonicznych. Tym razem Oclean także stawia na ochronę jamy ustnej, choć w tym przypadku jej czyszczenie będzie wyglądało odrobinę inaczej, niż z wykorzystaniem szczoteczki do zębów. Irygator może być bowiem doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym nie po drodze z nicią dentystyczną. Jak działa sprzęt i ile trzeba za niego zapłacić?

Irygator Oclean W10 – czyszczenie zębów „myjką”

Oclean W10

To już kolejny sprzęt w ofercie producenta, który stosuje wodę pod ciśnieniem do tego, by czyścić trudno dostępne miejsca w jamie ustnej. Oclean W10 charakteryzuje się dużą mocą, ponieważ wypuszcza z siebie 1400 impulsów wodnych na minutę (od 20 do 90 psi). To ma zapewnić kompleksowe czyszczenie trudno dostępnych powierzchni, które może być wyjątkowo pomocne dla osób nielubiących się z nicią dentystyczną. Wykorzystanie irygatora pozwoli pozbyć się np. zalegających między zębami resztek jedzenia czy wyczyścić język, co może przyczynić się do poprawy oddechu. Sprzęt przychodzi bowiem z wymiennymi końcówkami, które można wykorzystać do różnych celów. Wśród wymiennych końcówek znajdują się: standardowa, ortodontyczna, do kieszonek dziąsłowych (przyzębnych) oraz do języka.

Ocelan W10 posiada pięć różnych trybów działania (Intensywny, Standardowy, Pulsacyjny, Łagodny oraz Na żądanie) więc każdy będzie mógł dostosować sprzęt do swoich potrzeb. Urządzenie wyposażone zostało także w pojemnik na wodę (200 ml) oraz pojemny akumulator (1400 mAh). Jego ładowanie ma zająć około 3 godzin, ale to przekłada się na prawie 30 dni korzystania z urządzenia. To naładujemy z wykorzystaniem portu USB-C.

Ocelan W10 zostało docenione nie tylko za swoje możliwości, ale również za wygląd. Sprzęt dostał nagrodę reddot 2021, co zresztą jest zrozumiałe. Mamy tutaj nowoczesny design, który współgra z użytecznością. Obsługa irygatora wodnego zdaje się być banalna. Po prostu nalewamy do zbiornika wodę i dopasowujmy odpowiedni program do naszych potrzeb. Ze względu na swoją budowę, urządzenie może nam towarzyszyć w podróżach. Dodatkowo jest oczywiście wodoodporne (IPX7).

Zobacz też: Obrotowy… dom. Zobaczcie niesamowity projekt.

Cena Ocelan W10 – promocja

Ocelan W10 swoją premierę miał niedawno, a od 11 do 15 października na AliExpress będzie go można kupić w dobrej cenie. Za Ocelan W10 zapłacicie bowiem 49,99 dolarów (około 198 złotych) zamiast 99 dolarów. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej (Peachy Pink) oraz zielonej (Lemon Green). Dodajmy, że sprzęt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, a dodatkowo można liczyć na bonusy podczas okresu promocyjnego.

  • Pierwsze 300 zamówień – darmowa szczoteczka soniczna Ocelan F1
  • Wylosowane zostanie 50 osób, które złożyły zamówienie i te otrzymają za darmo Oclean W10
  • 50 osób, które złożą najwyższe zamówienia dostaną darmowy krem dezynfekujący do dłoni

Źródło: Akcja partnerska

Sprawdź najnowsze wpisy