IMILAB V1 promocja aliexpress_18

IMILAB V1 to świetny odkurzacz na start, który dodatkowo rozpoznaje dywany

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Sponsorowany

Wielu z Was może po raz pierwszy słyszeć o takiej firmie jak IMILAB. Jednak powinniście wiedzieć, że jest to jedna z wielu marek z ekosystemu Xiaomi, która w Chinach zdobyła już całkiem sporą popularność. Dotychczas wyróżniała się ona produktami z zakresu bezpieczeństwa domowego w postaci chociażby kamer internetowych. Teraz IMILAB chce zainteresować nową dla siebie gałąź rynku, choć oczywiście nie dla Xiaomi. Mowa o automatycznych odkurzaczach i pierwszym produktem z tej kategorii jest oczywiście tytułowy IMILAB V1, który został zaprezentowany pod koniec maja.

IMILAB V1 – kolejna marka Xiaomi rusza na podbój ze swoim automatycznym odkurzaczem

Jeszcze słowem wstępu, skąd wzięła się firma IMILAB. Otóż została ona założona w 2014 roku przez byłych pracowników takich gigantów jak Microsoft, IBM, Samsung i Acer. Dzisiaj produkty tej marki sprzedawane są w ponad 30 krajach. Przechodząc do dzisiejszego bohatera, IMILAB V1 wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami. Przede wszystkim tytułowy odkurzacz rozpoznaje dywany, więc jest w stanie automatycznie dostosować moc do czyszczonej powierzchni. Jednocześnie w ramach wbudowanej funkcji mopowania sprzęt będzie omijał wszelkie wykładziny. Do tego firma zadbała o wygodę sprzątania. Przekłada się to na rozbudowaną stację dokującą z 3-litrowym workiem do automatycznego czyszczenia pojemnika na kurz. Na deser producent udostępnia rozbudowane możliwości ustawiania sposobów sprzątania z podziałem na konkretne obszary i pomieszczenia.

Z kwestii bardziej technicznych wiecie już, że IMILAB V1 pozwala mopować podłogi. Niemniej podstawowa funkcja odkurzania może pochwalić się mocą 2700 Pa, a za sprawą systemu laserowego (LDS) nie powinniśmy się martwić o właściwe wytyczanie ścieżek. Sprzęt może pracować przez 4 godziny za sprawą wbudowanej akumulatora o pojemności 5200 mAh.

Zobacz też: Huawei otwiera się na Allegro — za zakup można wygrać spotkanie z Robertem Lewandowskim.

Zainteresowani odkurzaczem IMILAB V1 mogą go kupić już dzisiaj w cenie 650 dolarów (~2550 złotych) na AliExpress. Niemniej 23 sierpnia pojawi się specjalna promocja i sprzęt będzie można kupić za 449,99 dolarów (~1750 złotych) z kuponem stoiska oraz kodem rabatowym: IMILAB005. Przy tym nie zapominajmy o darmowej dostawie, która odbywa się z polskich magazynów i trwa do 3 dni. Jak zawsze akcja promocyjna nie będzie trwać wiecznie, więc zainteresowani powinni się spieszyć.

Artykuł partnera

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy