Kospet Optimus 2

KOSPET OPTIMUS 2 – wyjątkowy smartwatch z kamerą w świetnej cenie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Sponsorowany

KOSPET OPTIMUS 2 to smartwatch, który jest prawie smartfonem. Znajdziemy w nim sporo funkcji, które znamy z telefonów, a jedną z nich jest… aparat. I to naprawdę ciekawy, ponieważ firma zastosowała tutaj matrycę 13 Mpix od Sony (IMX214). Lepszej matrycy nie znajdziemy w żadnym smartwatchu. Warto jeszcze dodać, że ta kamera może się obracać, więc jej zastosowania są naprawdę duże, a na dodatek ma możliwość robienia zdjęć w nocy. I teraz KOSPET OPTIMUS 2 można kupić w wyjątkowej cenie 179,69 dolarów, ale lepiej się pośpieszyć, bo promocja niedługo się kończy.

KOSPET OPTIMUS 2 – promocja na wyjątkowy smartwatch

Kospet Optimus 2

Zacznijmy od tego, że mówimy tutaj o smartwatchu, który tak naprawdę ma funkcje smartfona. Urządzenie działa na systemie Android 10.7 (tak informuje producent), a to ma pozwalać na pobieranie aplikacji z Google Play Store. To całkiem wygodne rozwiązanie, a szczególnie wtedy, kiedy pozna się możliwości sprzętu. Smartwatche zazwyczaj mają niewielkie wyświetlacze, ale KOSPET OPTIMUS 2 tutaj się wyróżnia. Zegarek ma bowiem okrągły wyświetlacz IPS, którego średnica to aż 1,6 cala. To przekłada się na rozdzielczość 400×400 pikseli. Pod maską znajdzie się procesor, który znamy ze smartfonów, a jest to ośmiordzeniowy MediaTek Helio P22 (2 GHz). To sprawia, że trudno znaleźć mocniejszy smartwatch na rynku. Jakby tego było mało, sprzęt wyposażony jest w 4 GB pamięci RAM LPDDR4 oraz 64 GB miejsca na dane (eMMC 5.1.). Do tego dochodzi także dodatkowy układ PAR2822, który odpowiedzialny ma być za stabilność połączenia Bluetooth (5.0) oraz dokładne pomiary w kwestii odczytów. Na urządzeniu znajduje się 31 trybów sportowych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Akumulator ma zaskakująco dużą pojemność, ponieważ aż 1260 mAh, co gwarantuje około 2 dni pracy na jednym ładowaniu. Oczywiście przy wykorzystywaniu wszystkich funkcji zegarka, który działa praktycznie jak smartfon. I tak, można z jego pomocą wysyłać SMS-y czy odbierać połączenia telefoniczne. Idąc więc na trening można mieć go ze sobą, a zapomnieć o telefonie. Do tego dochodzi jeszcze bezprzewodowe ładowanie i podstawka z 1000 mAh, gdyby zabrakło nam źródła prądu. W przypadku oszczędnego korzystania, KOSPET OPTIMUS 2 wytrzyma do 4-5 dni na jednym ładowaniu.

Zobacz też: Smartfon powie ci, czy woda nadaje się do picia.

Kospet Optimus 2

Kamera, która znajduje się na górze zegarka, może się także obracać o 90 stopni, więc da się z jej pomocą nagrywać różne rzeczy. Sprzęt wyposażony jest w modem 4G LTE i oczywiście nie zabrakło tutaj zestawu do nawigacji (GPS + GLONASS + BEIDOU). Nie zabrakło także odpowiednich aplikacji do pomiarów, czyli np. pulsu lub SpO2. Można więc powiedzieć, że mamy tutaj pełen zestaw tego, co oferują smartwatche, ale z dodatkami, które zmieniają sprzęt w smartfona. Producent wspomina także o wodoodporności, ale tutaj trzeba uważać na moduł obracanej kamery, więc mimo wszystko dobrze uważać.

Cena KOSPET OPTIMUS 2

Kospet Optimus 2

Teraz smartwatch można kupić w wyjątkowej cenie na stronie producenta. Korzystając z kodu 333OPTIMUS2 zapłaci się za niego teraz 179,69 dolarów, czyli około 690 złotych. Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli sprzęt nam nie przypadnie do gustu, to można go zwrócić w ciągu 7 dni. Trzeba się jednak dość szybko zdecydować, ponieważ promocja potrwa tylko do 28 lipca, więc czasu jest naprawdę niewiele. Czy warto dać urządzeniu szansę? Zważywszy na cenę oraz możliwości warto spróbować. W końcu często zwykłe smartwatche kosztują sporo więcej.

Źródło: Akcja partnerska

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy