Oclean X Pro Elite promocja

Letnia wyprzedaż AliExpress – promocja na Oclean X Pro Elite, czyli inteligentną szczoteczkę

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Sponsorowany

Wystartowała letnia wyprzedaż na AliExpress, czyli wiele marek przecenia wtedy swoje produkty. I jak co roku, zrobiło to także Oclean, czyli producent inteligentnych szczoteczek do zębów związany z Xiaomi. Promocja na ich produkty jest całkiem kusząca, a szczególnie na ich flagowy model elektrycznej szczoteczki, czyli Oclean X Pro Elite.

Promocja na Oclean X Pro Elite

Od debiutu szczoteczki na rynku sprzedano jej ponoć dziesiątki tysięcy. Urządzenie ma także polecać wielu fanów nowych technologii, ale także i stomatologów z całego świata.  Podczas letniej wyprzedaży na AliExpress sprzęt można kupić taniej, ale także liczyć na wyjątkowe bonusy.

Oclean X Pro Elite – cicha szczoteczka

Hałas, który mogą generować elektryczne szczoteczki do zębów to często problem dla użytkowników. I to nawet tych, którzy korzystają ze sprzętów znanych marek. Dlatego też Oclean X Pro Elite wykorzystuje technologię redukcji szumów, by utrzymać dźwięk szczoteczki elektrycznej na poziomie 45 dB. To dźwięk porównywalny do szeptu, a więc użytkownicy nie muszą się już obawiać, że będą przeszkadzać innym domownikom podczas szczotkowania. Szczoteczka Oclean X Pro Elite ma sprawić, że szczotkowanie będzie cichsze, przyjemniejsze, a przy tym nie jest zmniejszana jego moc.

Zobacz też: Promocja na wyjątkowy odkurzacz RedKey F10.

Silna moc czyszczenia

Oclean X Pro Elite ma czyścić zęby o wiele lepiej, a to dzięki bezszczotkowemu silnikowi Maglev 2.0,  który pozwala osiągnąć 42 000 obr./min. Do tego dochodzą jeszcze włókna DuPont Diamond czy 26% więcej włosia na główce. Producent twierdzi, że wszystkie te ulepszenia prowadzą do 300% skuteczności w usuwaniu płytki nazębnej.

Stylowy design i zdrowie

Oclean X Pro Elite to także nowoczesny wygląd oraz materiał, którego powierzchnia przypominać ma skałę, by lepiej i wygodniej trzymać szczoteczkę w dłoni. Do tego dochodzi ekran dotykowy, który włącza się automatycznie po podniesieniu szczoteczki z uchwytu ściennego. Oclean X Pro Elite jest wodoodporna (IPX7).  Bezprzewodowa i szybka ładowarka pozwoli naładować Oclean X Pro Elite w 3,5 godziny.

Oclean opracował 8-strefowe wykrywanie martwej strefy. Dzięki temu można monitorować proces szczotkowania i od razu otrzymać informację, która pojawi się na ekranie wraz z wizualizacją zębów i miejscami, gdzie trzeba jeszcze poprawić sam proces szczotkowania. Dzięki aplikacji można śledzić nasz proces szczotkowania i budować zdrowe nawyki. Aplikacja jest także w stanie dopasować profesjonalne plany szczotkowania, zgodnie z warunkami jamy ustnej użytkownika i nawykami żywieniowymi.

Oclean X Pro Elite w promocji

Oclean X Pro Elite

Do 25.06 trwa letnia wyprzedaż na AliExpress, gdzie można kupić Oclean X Pro Elite za 51,99 dolarów. Dodatkowo producent przewidział dla kupujących dodatkową zachętę.

  • Darmowy robot odkurzający Dreame Bot L10 Pro (dla największego zamówienia).
  • Darmowe główki do szczoteczki (2 sztuki) dla pierwszych 100 kupujących.
  • Darmowy irygator doustny Oclean W1 (2 losowych wybranych kupujących każdego dnia).
  • Darmowy sterylizator Oclean S1 (5 losowo wybranych kupujących każdego dnia).

Źródło: Akcja partnerska

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy