ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
czy-payback-pozwala-oszczedzac

Czy PAYBACK naprawdę pozwala oszczędzać? Sprawdzamy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Sponsorowany

Aplikację PAYBACK zawsze warto mieć zainstalowaną na swoim smartfonie. To już wiecie, bo pozwala ona wygodnie korzystać z programu, który nastawiony jest na oszczędzanie, ale w przyjemny, nieutrudniający życia sposób. Szczególnie widać to po usłudze PAYBACK GO, która dostosowuje się do naszych potrzeb. Ale jak dokładnie działa PAYBACK i jak to możliwe, że możemy realnie oszczędzać? Okazuje się, że możliwości jest naprawdę wiele i to od Was zależy, w jaki sposób wykorzystacie swoje punkty.

Punkty PAYBACK zbierasz na jedno konto, kupując w wielu sklepach

payback aplikacja oszczedzanie kupony nagrody punkty

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że PAYBACK jest zarówno dla nas, jak i dla partnerów. Usługa została stworzona po to, by użytkownicy mogli oszczędzać wszędzie, a nie tylko w jednym sklepie. Dlatego robienie zakupów wyłącznie u partnerów znacząco przyspiesza proces zdobywania punktów. Przy tym pojawia się mnóstwo kuponów, które oferowane są przez sklepy. Z ich pomocą w ramach jednej wizyty możemy nawet 10x zwiększyć liczbę przyznawanych punktów. Do tego nie musimy śledzić wszystkiego sami, bo o najważniejszych promocjach poinformuje nas sama aplikacja PAYBACK, którą pobierzecie za darmo ze Sklepu Play. Tyczy się to zarówno zakupów stacjonarnych, jak i tych online. Warto o tym pamiętać, bo często już samo pokazanie karty PAYBACK oznacza niższe ceny na wybrane produkty, jak ma to miejsce na przykład w Kauflandzie lub sklepach z asortymentem dla zwierząt Maxi Zoo.

Wymieniaj punkty na nagrody z darmową dostawą lub po prostu kup je taniej

payback nagrody sklep punkty

Dzielnie zbierane punkty możemy wykorzystać na kilka sposobów. Przede wszystkim możemy wymieniać je na nagrody, co jest podstawą w programie PAYBACK. W samej aplikacji znajdziemy sklep, gdzie stale odświeżana jest lista dostępnych produktów. Tych jest od groma z najróżniejszych kategorii – od akcesoriów do samochodów, przez pielęgnację ogrodu, kończąc na narzędziach i elektronice. Co istotne, jeśli mamy upatrzony konkretny produkt, a nie zdążyliśmy uzbierać odpowiedniej liczby punktów, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienić część i za brakujące dopłacić gotówką lub przelewem. W ten sposób interesujący nas produkt możemy ostatecznie i tak kupić taniej. Wystarczy, że na koncie mamy już zebranych przynajmniej 100 punktów. Na koniec pamiętajcie, że sklep z nagrodami PAYBACK zawsze oferuje darmową dostawę – niezależnie od tego, na co się zdecydowaliśmy. Warto mieć to na względzie szczególnie przy porównywaniu cen.

Punktami PAYBACK możesz zmniejszyć rachunek w sklepie

Chcąc oszczędzać, często patrzymy, gdzie możemy kupić najtaniej interesujący nas produkt. Tutaj także możemy pomóc sobie programem PAYBACK. Jeśli zdecydujemy się na zakup w Kauflandzie, PSB Mrówka, Maxi Zoo lub bp, możemy obniżyć rachunek zebranymi punktami, gdzie 100 punktów to 1 złotówka.

Kolejną możliwością są vouchery oraz karty podarunkowe. W tym wypadku otrzymujemy kody, które pozwalają nam obniżyć koszt za zakupy robione na przykład na Allegro, w RTV Euro AGD, Empiku, Decathlon czy też Zalando. Za punkty możemy również kupić takie abonamenty, jak Nintendo Switch Online, Player, CDA Premium lub Spotify.

Zbieraj punkty na szlachetny cel!

payback pajacyk

Na koniec zostawiłem jedną z najciekawszych możliwości wykorzystania programu PAYBACK. Jeśli akurat nie chcemy nic kupować, to możemy pomyśleć o zupełnie innym celu – charytatywnym. Zebrane punkty możemy przekazać na Pajacyka, który pomaga niedożywionym dzieciom na terenie Polski. Zapewne nikomu nie muszę przedstawiać tego programu. Dlatego zawsze miejcie z tyłu głowy, że zbierane punkty z PAYBACK możecie przekazać na szlachetny cel. W tym wypadku również wystarczy tylko 100 punktów, aby pomóc dzieciom i młodzieży.

Zobacz też: Potrafisz oszczędzać? Sprawdź, czy wszystko robisz zgodnie ze sztuką.

Tańsze zakupy u partnerów, szybkie zbieranie punktów z kuponami, a na końcu sklep z nagrodami i voucherami – to kluczowe możliwości oszczędzania z PAYBACK, które widać gołym okiem. W końcu nie płacimy za dostęp do programu, a mając aplikację zawsze na swoim smartfonie, tak naprawdę nic nas nie ogranicza.

Wpis powstałe we współpracy z PAYBACK

Sprawdź najnowsze wpisy