Redkey F10 odkurzacz pionowy

Dobrze się składa, czyli składany odkurzacz Redkey F10 debiutuje na rynku

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Sponsorowany

Składany odkurzacz Redkey F10 może być bardzo użytecznym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają sprzętu innego, niż klasyczne rozwiązania. Sprzęt swoją użytecznością i funkcjonalnością może „bić na głowę” klasyczne odkurzacze, a dodatkowo nie ciągnie za sobą kabla, bo nie musi z niego korzystać. Redkey F10 może być sprzętem, który w domu stanie się niezastąpiony. Co ma do zaoferowania?

Redkey F10 – bezprzewodowy i składany odkurzacz

Redkey F10

Odkurzanie nie jest czynnością, którą można zaliczyć do najprzyjemniejszych. Szczególnie wtedy, kiedy korzysta się z klasycznych odkurzaczy generujących dość spory hałas i zajmujących w szafie dużo miejsca. Nie zawsze da się w domu korzystać z samojezdnych odkurzaczy, a Redkey F10 zdaje się być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Jednocześnie to dobra alternatywa dla osób, które szukają innowacyjnych rozwiązań. Tradycyjny odkurzacz nie pozwala na to, by łatwo dostać się w miejsca trudno dostępne, a Redkey F10 ma taką przewagę, że się… składa. Trochę jak klocki czy zabawki, które można dostosowywać do swoich potrzeb.

Korzystanie z takiego odkurzacza jest też bezpieczniejsze dla zdrowia użytkowników, ponieważ nie trzeba się przy nim nadmiernie schylać i obciążać pleców. Pionowe odkurzacze coraz częściej pojawiają się w naszych domach, więc nie dziwne, że stale ich konstrukcje są ulepszane. To samo można powiedzieć o Redkey F10, który wyposażony został w elastyczną konstrukcję. Dzięki niej można odblokować opcję składania, a tym samym ustawić rurę tak, by dotrzeć z nią w miejsca, gdzie normalnym odkurzaczem byłoby to prawie niemożliwe lub obciążające nasz kręgosłup. Takie rozwiązanie pozwoli na prostsze odkurzanie pod łóżkiem czy kanapą, a także w miejscach, gdzie zwykłym odkurzaczem trudno było dosięgnąć.

Zobacz też: Recenzja Redkey F10 – jak odkurzacz sprawdza się w praktyce?

W Redkey F10 drzemie moc

Redkey F10 odkurzacz bezprzewodowy

Redkey F10 wyposażony został w wydajny silnik o mocy 400 W, a maksymalna moc ssania to 23000 Pa (5 poziomów regulacji). Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz wyposażony jest w czujnik kurzu, 2 filty HEPA i filtr siatkowy. Akumulator o pojemności 2500 mAh można wyjmować. Proces ładowania zajmuje około godziny, a w pełni naładowany sprzęt wytrzyma, by odkurzyć 200-metrowe mieszkanie.

Do samego odkurzacza przygotowano jeszcze szereg dodatkowych akcesoriów. Dwie dodatkowe końcówki pozwolą na odkurzanie, chociażby klawiatury komputera. Sama główna szczotka wyposażona jest także w rolki, by podczas czyszczenia nie niszczyć podłogi. Odkurzacz posiada pojemnik na kurz o pojemności 0,6 litra, który można wyjmować i czyścić. Sam ten proces ma być łatwy i intuicyjny, ponieważ producent zadbał o prosty sposób wyciągania pojemnika. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów, Redkey F10 jest także wyjątkowo cichy.  

Redkey F10 AliExpress

Odkurzacz Redkey F10 dopiero co miał swoją premierę, a tylko do 15 czerwca możecie go kupić na AliExpress za 169,99 dolarów. Dodatkowo za darmo dostanie się wtedy szczoteczkę elektryczną Soocas X3U Sonic. Lepiej nie przegapić takiej okazji, bo potem już za sprzęt przyjdzie zapłacić więcej.

Źródło: Redkey akcja partnerska

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy