Z okazji nadchodzącej wiosny GVGmall zorganizował akcję promocyjną w ramach której za niewielkie pieniądze możecie nabyć legalną kopię Windowsa 10 lub pakietu Office w wersji Pro. Mimo niskiej ceny wszystkie dostępne wersje oprogramowania są nowe (nie były nigdy wykorzystywane) i bazują na licencji OEM. To z kolei oznacza, że po wcześniejszej aktywacji można je przypisać do wybranego konta Microsoft a następnie zainstalować na dowolnym sprzęcie komputerowym, kompatybilnym z posiadanym wydaniem. Dzięki powiązaniu z kontem Microsoft ewentualna reinstalacja oprogramowania przebiega szybko i sprawnie, a użytkownik nie musi za każdym razem ponownie wpisywać klucza.

Aby skorzystać z niniejszej oferty podczas procesu finalizacji zamówienia należy podać kod android20, który zauważalnie zredukuje oryginalną cenę, obniżając ją o 20%. Obecnie promocja obowiązuje na następujące produkty:

Warto przy tym nadmienić, że uzyskana w ten sposób kopia oprogramowania jest w pełni legalna i nie łamie postanowień licencyjnych firmy Microsoft, czego niestety nie da się powiedzieć o wszystkich sprzedawanych w sieci kluczach. Jest też łatwiejsza w aktywacji – po wpisaniu klucza możemy zakupiony program aktywować online (przez Internet). Jeśli więc potrzebujecie dodatkowej kopii uniwersalnego systemu operacyjnego lub kompletnego pakietu biurowego, którego możecie używać tak w pracy jak i w domu, to warto zapoznać się ze świąteczną ofertą GVGmall.com. Cyfrowa wersja takiego oprogramowania to też dobry pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli chcecie uniknąć wizyty w stacjonarnym sklepie i związanych z tym niedogodności. Więcej ofert oprogramowania w GVGmall.com.

Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść publikacji materiału partnera.

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Jacek Panakiewicz

    Z Androidem od 2009 roku. Z wykształcenia politolog. Z zawodu webdeveloper.