Ostatnio wiele osób skarży się, że ich wydajność pracy jest daleka od oczekiwań. Zwłaszcza przy pracy z domu w ich życie czy pracę potrafi wkraść się bałagan. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest brak aktualizacji oprogramowania biurowego. Co istotne, wiele osób nie robi tego, ponieważ obawia się, że będzie to kosztować dużo pieniędzy. Na szczęście jest inaczej. Poniżej prezentujemy Wam materiał autorstwa Keysworlds omawiający promocje w tymże sklepie internetowym.

Uaktualnij swój system operacyjny oraz pakiet biurowy jednocześnie w niżej cenie. Możesz kupić Office bezpośrednio, ale poniżej podamy najlepsze możliwe ceny dla Microsoft Office 2019, Microsoft Office 2016 i Windows 10. Oprogramowanie Office jest 50% taniej, a Windows 38% taniej.

Wersja najpotężniejsza  Office Professional Plus

To ekskluzywna detaliczna wersja pakietu Office na platformę Windows, w tym pełne wersje programu Outlook, Publisher, Access, Word, Excel, PowerPoint i OneNote. W porównaniu z wersją dla małych firm Microsoft Project Professional 2019 zawiera więcej aplikacji, takich jak Publisher i Access i odpowiada potrzebom bardziej wymagających klientów. Wykorzystując kod kuponu OFSI50 zakupisz Professional Plus z dodatkowymi 50% rabatu.

Wersja praktyczna – Office Home and Student

Zawiera pełne wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote, z których mogą korzystać rodziny i studenci. Tej wersji nie można używać w celach biznesowych. Tak samo, stosując kod kuponu OFSI50, otrzymasz go z dodatkowym 50% rabatem.

Więcej wersji Office

Używając kodu kuponu OFSI50, zakupisz je również z 50% rabatem.

Pakiet Office 2016/2019 & Windows 10

Pakiet Office 2019 działa tylko w systemie Windows 10. Stosując kod kuponu OFSI50, otrzymasz 50% rabatu na pakiet Office 2019 Pro i Windows10 Pro, a także pakiet Office 2019 Pro i Windows10 Home.

Jeśli nadal używasz komputera z systemem Windows 7 lub 8, to może być czas na zakup Windowsa 10 – to nie jest tylko aktualizacja wydajności. System wprowadza nowe funkcje i ustawienia zabezpieczeń komputera. Windows 10 kupisz w najlepszej cenie, stosując kod promocyjny KWLE38 z 38% rabatem.

Wszystkie kody przesyłane są na maila w kilka minut po zakończeniu transakcji. W razie jakichkolwiek problemów z kodami, należy skontaktować się z serwisem pod adresem [email protected]. Wpłaty można dokonać za pomocą PayPala, karty kredytowej lub przelewu bankowego.

Artykuł został w całości przygotowany przez Keysworlds. Redakcja Android.com.pl nie bierze odpowiedzialności za zakupy we wspomnianym sklepie.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Artykuł Sponsorowany