Windows 10 Pro za 50zł i Office 2016 za 123zł – wiosenna wyprzedaż od GVGMALL

Sponsorowany

Z okazji nadchodzącej wiosny GVGmall zorganizował akcję promocyjną w ramach której za niewielkie pieniądze możecie nabyć legalną kopię Windowsa 10 lub pakietu Office w wersji Pro. W niniejszym wpisie prezentujemy materiał w całości przygotowany przez tenże sklep.

Mimo niskiej ceny wszystkie dostępne wersje oprogramowania są nowe (nie były nigdy wykorzystywane) i bazują na licencji OEM. To z kolei oznacza, że po wcześniejszej aktywacji można je przypisać do wybranego konta Microsoft, a następnie zainstalować na dowolnym sprzęcie komputerowym, kompatybilnym z posiadanym wydaniem. Dzięki powiązaniu z kontem Microsoft ewentualna reinstalacja oprogramowania przebiega szybko i sprawnie, a użytkownik nie musi za każdym razem ponownie wpisywać klucza.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Aby skorzystać z niniejszej oferty podczas procesu finalizacji zamówienia należy podać kod android20, który zauważalnie zredukuje oryginalną cenę, obniżając ją o 20%. Obecnie promocja obowiązuje na następujące produkty:

• Windows 10 Pro OEM – 50.60 zł (z kodem android20)
• Office 2016 Pro – 123.31 zł (z kodem android20)
• Office 2019 Pro – 206.62 zł (z kodem android20)
 Windows 10 Pro OEM+ Office 2016 Pro Plus - 137.50 zł (z kodem android20)
• Windows10 PRO OEM+ Office2019 Pro Plus - 234.22 zł (z kodem android20)

Warto przy tym nadmienić, że uzyskana w ten sposób kopia oprogramowania jest w pełni legalna i nie łamie postanowień licencyjnych firmy Microsoft, czego niestety nie da się powiedzieć o wszystkich sprzedawanych w sieci kluczach. Jest też łatwiejsza w aktywacji – po wpisaniu klucza możemy zakupiony program aktywować online (przez Internet).

Jeśli więc potrzebujecie dodatkowej kopii uniwersalnego systemu operacyjnego lub kompletnego pakietu biurowego, którego możecie używać tak w pracy jak i w domu, to warto zapoznać się ze świąteczną ofertą Whokeys. Cyfrowa wersja takiego oprogramowania to też dobry pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli chcecie uniknąć wizyty w stacjonarnym sklepie i związanych z tym niedogodności. Więcej ofert oprogramowania w GVGmall Spring Sale: https://www.gvgmall.com/promote.

Artykuł został przygotowany przez GVGmall. Redakcja Android.com.pl nie bierze odpowiedzialności za zakupy we wspomnianym sklepie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x