Blackview z Dimensity 1000

Pancerne smartfony od Blackview jeszcze tańsze, ale trzeba się spieszyć

Sponsorowany

Dzisiejszy rynek smartfonów jest tak rozległy, że z odpowiednim budżetem można kupić idealny telefon pod siebie. Co prawda producenci coraz częściej utrudniają to, zabierając wybrane elementy ze specyfikacji, ale wystarczy tej dygresji. Skupmy się w tym tekście na rynku pancernych smartfonów, który wbrew pozorom nie jest tak rozległy, ale ewidentnie dominują w nim Chińczycy, a wśród nich Blackview. Firma postanowiła przygotować ciekawe promocje na Aliexpres, które mają zachęcić tych najbardziej niezdecydowanych.

Promocja na pancerne smartfony od Blackview

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zacznijmy od bestsellera Blackview, czyli BV9700 Pro, który jest jednym z najbardziej neutralnych smartfonów firmy. Neutralnych, czyli nieprzesadnie gruby, ale też z obowiązkowymi certyfikatami odporności. Dotychczas ten model można było kupić za około 430 dolarów, a tymczasem w ramach omawianej promocji jest on dostępny za 330 dolarów. Co ciekawe, model ten oferuje zarówno NFC, jak i bezprzewodowe ładowanie. Na pokładzie za to jest Android 9 Pie. W tej cenie otrzymujecie też kamerę termowizyjną.

blackview pancerny smartfon promocja aliexpress

Kolejna propozycja to Blackview BV9600 Pro, który również może pochwalić się ogromną obniżką — z 450 do 332 dolarów. Smartfon z Helio P60, 6 GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika powinien zadowolić podstawowe wymagania. Za to wyróżnia się akumulator o pojemności 5580 mAh. Następny w kolejce jest BV9500 Pro z potężnym akumulatorem o pojemności 10000 mAh — ten teraz kosztuje niecałe 315 dolarów.

Idziemy dalej, tym razem do modelu, który poznaliście w naszej recenzji, czyli Blackview BV6800 Pro. Ten aktualnie kosztuje 178 dolarów. Mało? W takim razie przejdźmy do kolejnych propozycji:

Wszystkie te smartfony są teraz tańsze o co najmniej 30 procent.

Zobacz też: To dopiero zapowiedź Huawei!

Oczywiście należy się spieszyć, gdyż promocje nie będą trwać wiecznie. Powyższe mają termin ważności do końca tygodnia (23 czerwca). W wybranych zestawach można liczyć na kupon o wartości 10 dolarów na kolejne zakupy.

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x