Pancerne smartfony od Blackview jeszcze tańsze, ale trzeba się spieszyć

Łukasz Pająk Sponsorowany 2019-06-21

Dzisiejszy rynek smartfonów jest tak rozległy, że z odpowiednim budżetem można kupić idealny telefon pod siebie. Co prawda producenci coraz częściej utrudniają to, zabierając wybrane elementy ze specyfikacji, ale wystarczy tej dygresji. Skupmy się w tym tekście na rynku pancernych smartfonów, który wbrew pozorom nie jest tak rozległy, ale ewidentnie dominują w nim Chińczycy, a wśród nich Blackview. Firma postanowiła przygotować ciekawe promocje na Aliexpres, które mają zachęcić tych najbardziej niezdecydowanych.

Promocja na pancerne smartfony od Blackview

Zacznijmy od bestsellera Blackview, czyli BV9700 Pro, który jest jednym z najbardziej neutralnych smartfonów firmy. Neutralnych, czyli nieprzesadnie gruby, ale też z obowiązkowymi certyfikatami odporności. Dotychczas ten model można było kupić za około 430 dolarów, a tymczasem w ramach omawianej promocji jest on dostępny za 330 dolarów. Co ciekawe, model ten oferuje zarówno NFC, jak i bezprzewodowe ładowanie. Na pokładzie za to jest Android 9 Pie. W tej cenie otrzymujecie też kamerę termowizyjną.

blackview pancerny smartfon promocja aliexpress

Kolejna propozycja to Blackview BV9600 Pro, który również może pochwalić się ogromną obniżką — z 450 do 332 dolarów. Smartfon z Helio P60, 6 GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika powinien zadowolić podstawowe wymagania. Za to wyróżnia się akumulator o pojemności 5580 mAh. Następny w kolejce jest BV9500 Pro z potężnym akumulatorem o pojemności 10000 mAh — ten teraz kosztuje niecałe 315 dolarów.

Idziemy dalej, tym razem do modelu, który poznaliście w naszej recenzji, czyli Blackview BV6800 Pro. Ten aktualnie kosztuje 178 dolarów. Mało? W takim razie przejdźmy do kolejnych propozycji:

Wszystkie te smartfony są teraz tańsze o co najmniej 30 procent.

Zobacz też: To dopiero zapowiedź Huawei!

Oczywiście należy się spieszyć, gdyż promocje nie będą trwać wiecznie. Powyższe mają termin ważności do końca tygodnia (23 czerwca). W wybranych zestawach można liczyć na kupon o wartości 10 dolarów na kolejne zakupy.

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x