honor play

Gamescom startuje – nie zabraknie aspektu mobilnego

Sponsorowany

Gamescom to jedne z największych targów gier komputerowych. Od niemalże dekady gromadzą wokół siebie fanów różnorakiej rozrywki związanej z konsolami, PeCetami, ale też urządzeniami mobilnymi. Jakby nie patrzeć, smartfony do gier już nas nie zaskakują, choć niektórzy wciąż mogą mieć wątpliwości, co do sensu ich istnienia. Dlatego tegoroczny Gamescom ma pokazać zainteresowanym, że na telefonach też można grać – szczególnie z technologią GPU Turbo.

Gamescom to szansa dla Honora na pokazanie zalet GPU Turbo

honor play pubg gamescom

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Od jutra fani gier będą mogli podziwiać wysiłki setek wystawców. Niemcy, a dokładniej Kolonia, zamieni się w centrum rozrywki, aby później niektórzy mogli się przemieścić do Berlina na targi IFA. Jednak, co ma Honor wspólnego z Gamescomem? Otóż firma na dobre zaangażowała się w rozwój mobilnej rozrywki. Z tej okazji przez 5 dni targów będzie można sprawdzić, czym jest GPU Turbo w połączeniu z grą PlayerUnknown’s Battleground. Nie zabraknie pokazów, konkursów, dedykowanych konferencji czy też po prostu podziwiania cosplay’u związanego z tym tytułem.

Zobacz też: Samsung przedstawił pierwszy, tego typu modem 5G.

Honor chce udowodnić, że nie trzeba wydawać od groma gotówki, aby cieszyć się z rozrywki – w tym wypadku gier. Dlatego nie zabraknie też promocji modelu Honor Play, dedykowanego do tego celu smartfona, który jest obecnie oczkiem w głowie firmy. Udowadnia on, że nie trzeba dużo wydawać, aby osiągnąć świetną wydajność.

 

Wpis powstał we współpracy z marką Honor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x