Gamescom to jedne z największych targów gier komputerowych. Od niemalże dekady gromadzą wokół siebie fanów różnorakiej rozrywki związanej z konsolami, PeCetami, ale też urządzeniami mobilnymi. Jakby nie patrzeć, smartfony do gier już nas nie zaskakują, choć niektórzy wciąż mogą mieć wątpliwości, co do sensu ich istnienia. Dlatego tegoroczny Gamescom ma pokazać zainteresowanym, że na telefonach też można grać – szczególnie z technologią GPU Turbo.

Gamescom to szansa dla Honora na pokazanie zalet GPU Turbo

honor play pubg gamescom

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Od jutra fani gier będą mogli podziwiać wysiłki setek wystawców. Niemcy, a dokładniej Kolonia, zamieni się w centrum rozrywki, aby później niektórzy mogli się przemieścić do Berlina na targi IFA. Jednak, co ma Honor wspólnego z Gamescomem? Otóż firma na dobre zaangażowała się w rozwój mobilnej rozrywki. Z tej okazji przez 5 dni targów będzie można sprawdzić, czym jest GPU Turbo w połączeniu z grą PlayerUnknown’s Battleground. Nie zabraknie pokazów, konkursów, dedykowanych konferencji czy też po prostu podziwiania cosplay’u związanego z tym tytułem.

Zobacz też: Samsung przedstawił pierwszy, tego typu modem 5G.

Honor chce udowodnić, że nie trzeba wydawać od groma gotówki, aby cieszyć się z rozrywki – w tym wypadku gier. Dlatego nie zabraknie też promocji modelu Honor Play, dedykowanego do tego celu smartfona, który jest obecnie oczkiem w głowie firmy. Udowadnia on, że nie trzeba dużo wydawać, aby osiągnąć świetną wydajność.

 

Wpis powstał we współpracy z marką Honor
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.