honor 10 gpu turbo ais

Niektórzy już wiedzą, co to znaczy GPU Turbo – zobacz różnicę w wydajności

Sponsorowany

GPU Turbo z pewnością znacie. Technologia, która sprawia, że wyraźnie rośnie wydajność, a spada zużycie energii zdaje się być czymś niespotykanym. Szczególnie, że mówimy tylko o zmianach w oprogramowaniu. Jednak Honor twierdzi, że tak się da i testując to rozwiązanie na kolejnych modelach, razem z Huawei, nie ma zamiaru rzucać słów na wiatr. Dlatego zorganizował w Londynie specjalne spotkanie dla ważnych osób z branży i pokazał, co tak naprawdę sprawi aktualizacja, która trafi na wiele modeli.

GPU Turbo – wydajność porównana z konkurencją

Widoczne powyżej zestawienie zostało zaprezentowane na wspomnianym wydarzeniu. Wyraźnie widać, że GPU Turbo to przede wszystkim wyraźna różnica w grach, gdzie stała liczba klatek na sekundę jest istotna. Honor 10 z najnowszą technologią pokazuje, że wyraźnie droższa konkurencja jest po prostu słabsza. Jakby nie patrzeć, w drodze jest kolejna rewolucja od Honor. Czy tym razem konkurencja też zostanie zmieciona pod dywan? Niewątpliwie niedługo o tym się dowiemy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Oto jak naprawdę wygląda Samsung Galaxy Note9!

Huawei i Honor w tym roku niesamowicie nas zaskakują. Ja gorąco trzymam kciuki za to, żeby nie były to tylko słowa rzucane na wiatr. W końcu coś ciekawego zaczyna dziać się na rynku, a to przecież najważniejsze. W końcu nadchodzi AIS, którego nie mogło zabraknąć na spotkaniu w Londynie – w tym wypadku również oceny są najlepsze. Niewątpliwie użytkownicy Honor 10 nie mogą narzekać na rozwój ich modelu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x