Honor 10

[Konkurs] Zmiany na lepsze, czyli wygraj Honora 10 lub atrakcyjne akcesoria

Newsy

Czy uważacie, że dzisiejsze smartfony robią się coraz bardziej nudne, a często też irytujące? Robienie wszystkiego „na jedno kopyto” potrafi wywoływać nudności i po prostu męczyć. Dlatego warto doceniać firmy, które łamią standardy i pokazują coś po prostu oryginalnego. Nie muszą to być wielkie rewolucje – wystarczy ciekawy kolor, przemyślane rozwiązania w oprogramowaniu, a najlepiej też niska cena.

Weźmy na przykład takiego Honora 10, który już nie raz zaskoczył nieświadomych swoją niską ceną. W połączeniu z topowymi podzespołami, charakterystyczną obudową i oprogramowaniem ze sztuczną inteligencją otrzymujemy wyjątkowe doznania. Ten smartfon może być Was – w końcu to „Zmiany na lepsze”. Pod takim hasłem zachęcamy Was do udziału w konkursie przygotowanym we współpracy z marką Honor. Nie wymagamy od Was dużego nakładu pracy – wystarczy, że odpowiecie nam na dwa pytania:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  1. Jaka cecha smartfona Honor 10 podoba Ci się najbardziej?
  2. Co najbardziej Ci przeszkadza w Twoim obecnie używanym telefonie?

honor 10 rozbiorka

Na odpowiedzi czekamy w przygotowanym do tego celu wątku na forum. Znajdziecie w nim również regulamin zabawy. Zgodnie z tytułem – do wygrania jest właśnie Honor 10 oraz akcesoria dla 10 osób w postaci słuchawek Bluetooth i selfie sticków.

Gorąco zachęcamy do zabawy! Konkurs kończy się za tydzień, 11 czerwca 2018 roku, ale już dzisiaj możecie podzielić się z nami swoją opinią.

 

Wpis powstał we współpracy z firmą Honor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x