Czy uważacie, że dzisiejsze smartfony robią się coraz bardziej nudne, a często też irytujące? Robienie wszystkiego „na jedno kopyto” potrafi wywoływać nudności i po prostu męczyć. Dlatego warto doceniać firmy, które łamią standardy i pokazują coś po prostu oryginalnego. Nie muszą to być wielkie rewolucje – wystarczy ciekawy kolor, przemyślane rozwiązania w oprogramowaniu, a najlepiej też niska cena.

Weźmy na przykład takiego Honora 10, który już nie raz zaskoczył nieświadomych swoją niską ceną. W połączeniu z topowymi podzespołami, charakterystyczną obudową i oprogramowaniem ze sztuczną inteligencją otrzymujemy wyjątkowe doznania. Ten smartfon może być Was – w końcu to „Zmiany na lepsze”. Pod takim hasłem zachęcamy Was do udziału w konkursie przygotowanym we współpracy z marką Honor. Nie wymagamy od Was dużego nakładu pracy – wystarczy, że odpowiecie nam na dwa pytania:

  1. Jaka cecha smartfona Honor 10 podoba Ci się najbardziej?
  2. Co najbardziej Ci przeszkadza w Twoim obecnie używanym telefonie?

honor 10 rozbiorka

Na odpowiedzi czekamy w przygotowanym do tego celu wątku na forum. Znajdziecie w nim również regulamin zabawy. Zgodnie z tytułem – do wygrania jest właśnie Honor 10 oraz akcesoria dla 10 osób w postaci słuchawek Bluetooth i selfie sticków.

Gorąco zachęcamy do zabawy! Konkurs kończy się za tydzień, 11 czerwca 2018 roku, ale już dzisiaj możecie podzielić się z nami swoją opinią.

 

Wpis powstał we współpracy z firmą Honor

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.